Skocz do zawartości

Zakup auta - Sintra


Gość Tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za podpowiedzi.Widze ze i w nocy i rankiem piszecie wiec tym bardziej cenie pomoc. Wszystkie wezmę pod uwagę oczywiście.

Uzupełniłem opis mieszkam we Wroclawiu.

Jak będę oglądał na żywo jakieś auto to zapewne z kimś doświadczonym.

Na pierwszy ogień idzie auto wystawione na ale... Zielona Sintra z wroclawia.

Nie wiem czy mogę wiec nie puszczam na razie linka do aukcji ale chyba pod wieczór będę ja oglądał na żywo.

Harnaś czy możesz rzucić okiem na te aukcje? Warty obejrzenia? Wybieram na razie te droższe bo wydaje mi sie ze bardziej zadbane może, ale czas pokaże.

No i mam pytanie czy taki temat ciagnąć tutaj czy pytania w sprawie konkretnych egzemplarz zapadać w pogaduchach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

No i mam pytanie czy taki temat ciagnąć tutaj czy pytania w sprawie konkretnych egzemplarz zapadać w pogaduchach?

 

Wstawiaj śmiało linki aukcji.Myślę,że śmiało możesz pisać w pogaduchach.Tam na bieżąco jest więcej osób z sintrami.Zawsze coś się doradzi jeśli tylko będzie możliwość. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

 

 

. Jak znajdziesz ciekawą ofertę to zapodaj w temacie do oceny.

Kacper mówi, że możesz wstawiać.

Daj sznurek.

Lepiej tu. Nie zaginie w spamie.

Tam krzycz aby zerknąć na Nowy link. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - zapodać linka w tym temacie a nie w innych.

Potrafimy rozróżnić reklamę od pytania o konkretna ofertę którą jesteśmy zainteresowani.

Przy zakupię należy zwracać na ogólny stan techniczny tak jak przy zakupie innych aut.

Zwrócić uwagę czy odpala od razu, jak silnik pracuje czy nie dymi. przejechać się kawałek zwracając uwagę na trzaski i pukania w zawieszeniu, jak sprzęgło pracuje itp.

Większość problemów elektrycznych i mechanicznych mamy już rozpracowane na forum i przy odrobinie chęci można naprawić samodzielnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ... sprzedali Sintre sprzed mojego nosa, te z Wroclawia.

Wybierałam sie po nią za długo...

Podaje linka do tej ktora jestem zainteresowany, niestety bez gazu...

 

http://otomoto.pl/oferta/opel-sintra-2-2-16-v-ID6y9BlR.html

Macie jakieś przemyślenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław i mazowieckie to kawał drogi żeby jechać i oblukać.

Bez oglądania to nie kupowanie.

Cena z lekka przesadzona (to moje zdanie), na zdjęciu wygląda ładnie ale może się okazać że w realu już tak dobrze nie jest.

Harnaś już napisał że do każdej jakaś dokładka jest w końcu autka najmłodsze już mają 16 lat. Kacper też opisał najważniejsze bolączki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zagadaj z kimś z centralnej PL.LPG na świetnych podzespołach to będzie z 2500.(ja tyle dałem).

OC i przegląd ważne 10 m-cy.Klima zrobiona... Jechać - oblookać bo widzisz,że porządne sintry schodzą na pniu.Tylko chyba prawa lampa jakaś taka zamglona-lewa ladna.Jesli całościowo faktycznie w fajnym stanie to bym brał.Lepiej tak niż słabiznę za 2500 kupić i włożyć sporo siana.

Edytowane przez Migel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Bez jaj...

 

W życiu... jak byś miał zrobić takie głupstwo to jadę Ci nakopać do tyłka...

 

 

 

 

 

 

Wezmę jakąś zgrzewke. ;)

 

 

 

Za takie pieniądze to Ci swoją oddam.

.

 

 

 

 

 

Poproszę o następny zestaw pytań.

Edytowane przez harnas1515

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ... sprzedali Sintre sprzed mojego nosa, te z Wroclawia.

Wybierałam sie po nią za długo...

Podaje linka do tej ktora jestem zainteresowany, niestety bez gazu...

 

http://otomoto.pl/oferta/opel-sintra-2-2-16-v-ID6y9BlR.html

Macie jakieś przemyślenia?

 

max 3,5 bym dał, a i tak musieli by pocałować mnie w rączkę ;) to ja za swoją 3,0 mniej dałem i z gazem ... a ileż gratów do niej jeszcze dostałem, a ileż w mojej porobione huhuhuhuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności