Skocz do zawartości

Ogólnopolski protest na stacjach benzynowych!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wiecie co ja sie nie znam i sam tez sie denerwóje że paliwko tyle kosztuje bo musze wydawac na nie oszczednosci, a w liceum stalego zarobku nie mam. Ale tak naprawde co da taki protest? Nawet jeśli jakimś cudem zmniejszą te akcyzy i podatki które są w cenie paliwa to skadś będą musieli wziąć kase żeby uszcześliwic tych "biednych" lekarzy, celników, pielęgniarki i nauczycieli. Dobiorą się w inny sposób do portfeli, bo nie tylko protestującym trzeba zrobić dobrze, drogi też budować trzeba, także chyba niestety jesteśmy bezsilni... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska byłaby bogatym krajem gdyby miał gospodarza. Mamy zasoby węgla, geotermalne, trochę gazu ropy itd. Nasze położenie jeśli chodzi o tranzyt też jest dobre. Południowi sąsiedzi nie mają dostępu do morza warto byłoby to wykorzystać budując A1 ale wszystkie rządy nie wiedzieć czemu kładą nacisk na A2! Widzisz kasy by wystarczyło ale jak się tak tworzy piruety, że prezydent lub rzad ręczą za kogoś a on kradnie 40 mln zł.(są kumplami) lub ustawiane przetargi gdzie jaśnie businessman sprzedaje policji kilka tysięcy samochodów lub inny który informatyzował ZUS i nigdy z żadnej dużej umowy z państwem się nie wywiązał (wiemy jak funkcjonuje system w ZUSie) to czego się spodziewamy? No przepraszam ale najpierw ludzie idą i głosują na kogoś bo się ładnie uśmiecha lub tańczy. Później mają pretensje. To o czym rozmawiamy? Wielu uważa się za inteligentów, a jak co do czego przyjdzie to czytają GW. Studiuję i zaręczam że łatwo rozpoznać kto jest profesorem, a kto mgr. Tylko w jednym przypadku było inaczej!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Witam

Nie mów że tak żeśmy głosowali

Chodzi o to że praktycznie w rządzie nikt nie odpowiada za nic

A podatki na drogi no widać ile ich zbudowali

Przecież to widać kto narobi hałasu ten ma

Tylko co my możemy biedne żuki

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym jest problem.

Ciężko jest zneleźć człowieka godnego stołka.

Jak ktoś oglądał karierę nikosia dyzmy to widział jak wygląda góra.

I nie wiem czy realia chociaż troszkę odbiegają od filmu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem za protestem tylko niech ktos napisze gdzie i o ktorej jestem w stanie sie przyłączyc,jakas stacja koło pruszkowa ale jak bedzie kilka kilometrow dalej to tez dojade.proponowal bym jakas zorganizowaną akcje zebysmy we 2 tylko nie byli...

kierowcy łączmy sie bo przez te podwyzki trzeba bedzie jezdzic na rolkach.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie przeczytałem gazetę a w niej informacja że w sobotę 2 lutego protestowali kierowcy w Płocku przeciwko zbyt wysokim cenom paliw na stacjach PKN Orlen. Następną akcję planują 16 lutego i chcą by do tej akcji przyłączyli się właściciele aut z całej Polski. Protest polega na paraliżowaniu pracy stacji poprzez tankowanie za KILKA groszy :wesoly: . Protest odbędzie się 16 lutego o godz 16.00 na wszystkich stacjach PKN Orlen. Koncern nie skomentował akcji która się odbyła ani nie udzielił odpowiedzi na pytanie które zadali kierowcy w Płocku dlaczego w tym mieście gdzie mieście się petrochemia ceny paliw są wyższe o kilka groszy niż w innych miastach Polski 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bogo,dobra myśl,tylko w rzeczy samej żeby się tak udało i autentycznie wszyscy by się wzieli za tą akcję.

Z reguły wiadomo że z powodu braku organizacji weźmie w tym udział może 1%.

Ja 16go tankuje za 20zł po groszówkach :wesoly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności