Skocz do zawartości

Ogólnopolski protest na stacjach benzynowych!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jeden gość na Onet.pl zaproponował ogólnopolski protest na stacjach benzynowych za zbyt wysokie ceny paliw. A kazdy wie, że wiekszość ceny to podatki i akcyzy za nią. Wiele gości już go poparło wiec myśle, że powinniśmy się zjednoczyć i oblegać stacje benzynowe. Propozycja padła na 29 LUTY. Ja akurat biorę przykład z siebie kiedy 3 lata temu kupiłem DIESLA to cena oleju napędowego była tańsza od benzyny o ok. 1zł. a jak ludzie rządzący się spostrzegli, że na naszych drogach jeżdzi coraz więcej DIESLI to stwierdzili dawaj trzeba zarobić... I tak samo chcą zrobić z LPG

Żeby mnie nikt żle nie zrozumiał to są tylko przykłady i propozycja.

POZDRAWIAM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem jak najbardziej ZA! Dlaczego w naszym kraju podatki zawarte w paliwie (zwane kiedyś podatkiem drogowym) nie idą na budowę dróg? tylko ropływają sie w powietrzu a drogi przypominaja ścieżkę zdrowia?

Nie wiem jeszcze co bede robił 29 lutego, ale postaram sie przyblokowac Orlen na Puławach :evil: to oni sa w tej chwili monopolista i dyktuja ceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za, tylko co z tego :) Lekarze, pielęgniarki, nauczyciele wszyscy protestują http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif I co jest najgorsze wszyscy maja racje. Ten protest będzie potraktowany jako kolejna akcja, z tym że kompletnie niegroźna. Bo co nie będziemy kupować paliwa http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif :idea: Będziemy bo nie mamy wyjścia, z reguły wszyscy dojeżdżamy do pracy, albo co gorsze używamy samochodu do pracy. Ale wiecie ciekawi mnie ten protest od strony technicznej: czy to znaczy że stacje będą blokowane :?: Chyba jestem malkontentem :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Może zrobić coś podobnego jak zrobili w OPOLU czyli tankowanie za pare złotych i płatne w grosikach do tego długie mycie szyb na stanowisku do tankowania itd.

Także nie pozostaje nic innego jak zbieranie miedziaczków( grosików) :evil:

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również popieram i chętnie wezmę udział. Myślę jednak że głównym sprawcą wielkich cen paliwa jest rząd który jak zawsze nas okrada. Podatek paliwowy, akcyza i jeszcze vat! To jakiś absurd podatek od podatku :evil: Pamiętam swego czasu jak wielką łaskę zrobili, że troche podatek obniżyli. Co to nie było. Może powinniśmy jakieś protesty pisać do premiera lub prezydenta bo oni żyją w innym świecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinniśmy jakieś protesty pisać do premiera lub prezydenta bo oni żyją w innym świecie.

To jest myśl :D można zapchać serwer kancelarii premiera lub prezydenta, jak by każdy z nas napisał meila z paroma gorzkimi słowami ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze jak każdy będzie miał pisać sobie to nic z tego nie wyjdzie. Należałoby uzgodnić jakiś tekst i dopiero. Najlepiej na papierze. Zbierac podpisy i wysyłać. Ale musiałoby zaangażować sie dużo ludzi żeby był jakiś wydźwięk tego bo inaczej to kilku napisze na maila który zostanie skasowany albo łaskawie tak jak mi odpowiedzą jakimiś bzdurami i sprawie łeb ukręcą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

witam

też popieram pamiętam jak ropa była tańsza o co najmniej połowe od benzyny a za gaz zniszki w ubezpieczeniu

też sądze że nas oleją jak wszystkich lecz warto przypominać że między innymi od paliwa są uzależnione inne strefy życia

może w [interwencji] albo w [uwadze] zaczęli o tym mówić więcej ;(

pozdrawiam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności