Skocz do zawartości

sintra-abs


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Skoro jesteś pewien, że czujniki masz dobre tzn. przez komputer sprawdzałeś to popatrz we wtyczki przy kołach czy są dobre styki. Ja u siebie w przednich wtyczkach miałem jakiś dziwny czerwony płyn, wyczyściłem i przedmuchałem powietrzem i się poprawiło. Poza tym miałem dwie wtyczki bardzo naprężone przy pompie ABS przepuściłem przewody inną drogą i jak ręką odjął. ABS zaświecał się przy pierwszej nierówności na drodze teraz jest ok ponad 3 tyg jeżdżę i nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak tobie zapalała się kontrolka po około 200 metrach na komputerze wskazało przerwanie przewodu w prawym kole.Byłem na warsztacie po sprawdzali przewody wszystko wskazywało że jest ok poza wtyczką.Po zrobieniu wtyczki miało być wszystko dobrze ale nie było.A teraz jak pzrestało być mokro na drogach kontrolka już się nie zapala.Podejrzewam że do wtyczki przy kole może dostawać się woda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uniknąć zawilgocenia wtyczek.Może jest jakiś sposób na to

Obciąć wtyczkę i zlutować na stałe - kumpel ma tak zrobione i śmiga. Wiem ze jest to opcja dosyć drastyczna ale skuteczna :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zobacz skąd wychodzą przewody hamulcowe. Zwykle znajduje się w komorze silnika od strony kierowcy.

Tu masz fotkę > http://www.allegro.pl/item785046712_opel_sintra_pompa_abs.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności