Skocz do zawartości

Katastrofa z moją Srebrną strzałą Corsiarz B 1.4


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Można zakończyć sprawę:wesoly:!:?: Kupiłem wodę destylowaną i wszedł litr i podładowałem aku na małym napięciu przez 48 h póki co igła!8)!Super się ciesze gdyż mój staruszek znów zyje!!!Wina jednak była taka ze nie wymieniłem paska który nie kręcił alternatorem na śmierć zapomniałem o tym pasku :?: i auto pobierało napięcie tylko z aku az padł ale ładowanie nie przynosiło efektów gdyż było za któtkie a po przejechaniu drogi padał gdyż ten pasek nie krecił alternatorem i aku sie nie ładował!!!ale poduszki wciąż świecą myślę ze po tym trzeba pousówać błedy z komputera auta...

Pozdrawiam i dziekuje wszystkim!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

tylko dolanie wody to podratowanie akumulatora na krótką mete. Jeśli już tak w dupe dostal to teraz tylko czekać aż znów padnie. Niestety ale teraz będzie coraz częściej padal. Więc szykuj się na wymiane za jakiś czas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

nie dolewa sie elektrolitu tylko wody destylowanej jesli juz

 

Dolewa się jeśli masz możliwość pomiaru gęstości elektrolitu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

gestosc elektrolitu jest uzalezniona od stopnia naładowania akumulatora wiec nie ma sie co nią sugerowac. a podczas eksploatacji pod wpływem temp to woda wyparowuje z roztworu a nie kwas. mam na mysli oczywiscie akumulatory w których sa koreczki ktore mozna odkrecic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Drodzy przyjaciele chyba lipa....Dziś zrobiłem dłuższą wyprawę autkiem i kuźwa mało brakowało i znów musiałbym go cholować... kurde jadąc zauważyłem jak tak delikatnie zapalała się kontrolka akumulatora ale ona tak mdło zaświecała przygasała i znów ale jak jechałem z górki to tak sie robiło po czym przy 140 zaświeca się zółty znaczek z tą iskrą na silniku i cały czas świecą te poduszki...Wymieniłem pasek klinowy i naładowany był aku jak pisałem parę dni i wode dolewałem ja już nie wiem...może alternator nie ładuje...musze chyba najlepej zajechać i podłączyć go pod kompa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tak jak pisalem dolanie wody to ratunek na krótką mete. Twój akumulator jest już na wyczerpaniu. To jest moje zdanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dziś mi zdechł całkiem...ale alternator jest według mnie dobry bo po odpaleniu jak gazuję to światełko w kabinie świeci mocniej...a jest mozliwe ze jak jest zjepsuty aku to alternator go nie ładuje??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak gazuję to światełko w kabinie świeci mocniej

Do wymiany masz regulator napięcia.
to cyli do wymiany jest generator napięcia i w innych oplach???i autach???Ponieważ w citroenie picasso tak robiłem to też świeciło o drobinkę mocniej jak u mnie jak mu docisłem..nie wydaje mi sie...ale jutro sie dowiemy może jade na pomiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności