Skocz do zawartości

Alufelgi do Astry G


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zbliża sie wiosna no i mam zamiar kupić alufelgi do mojej Astergi G w wersji sportiv. Czy ktos wogole zakladal do takiej astry felgi 18"? :) Bo 17 to sadze iz wejda smialo, rozstaw szpilek mam 5 x 110. Dodam iz chcialbym ja jeszcze obnizyc tak 40/40. Chcialbym sie poradzic co sadzicie o 18 jakie do tego najlepiej et, opony na standardowym i na obnizonym zawieszeniu, ogolnie mile widziane kazde propozycje oraz porady :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

spoko 18 "wejda jak lupisz fele nie za szerokie( powiedzmy 7,5 cala) i ET nie za niskie ( z tego co sie orietuje to min ET38) a najlepiej to tak 40-42, zreszta zawsze mozna sobie kupic dystanse to sie wysunie je troszke.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej szerokosci felgi to bedziesz musial zalozyc kapcie gdzies kolo 245 a do tego ET35 = bedzie tarło. Oczewiscie mozna naciagnac wezsze kapcie choc i tak nie wiem czy wezsze jak 215 beda pasowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda ;) ze te et takie nieporęczne :) A felgi śliczne... A jeśli chodzi o oponę to w moim poprzednim aucie z tylu miałem 10.5 cala felge i założona oponę 235/45 ;) Fakt ze wulkanizatorzy sie dość długo męczyli żeby założyć ale udało im sie i wyszło tak ładnie na tzw "choinkę" :] przednia felgę miałem wlasnie 8,5 i opony 225 wchodzili spokojnie i nie bylo "choinki"... ale tak czy inaczej ET mam lipne, czyli ET powinno byc jak największe? i felga max 8 cali?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie podlaczam

mam "100" g 1.8 rozstaw 5x110 i teraz siedzi na oplowskich alu 15' i kapciu 195/60

na lato mysle o czyms "ciekawszym" bo nie mam oponek niestety

i teraz dylemat.

nie chce obnizac samochodu bo wiem jakie sa polskie drogi niestety...

wiec teraz moje pytanie

lepiej wrzucic 16' czy 17' i jakie oponki do tego dobrac??

i jaka opona zeby to ciekawie wygladalo?

jak wrzuce niskoprofilowe to boje sie ze przy pierwszym spotkaniu z wieksza dziura moze byc niemilo dla felgi ;)

 

[ Dodano: Wto Sty 29, 2008 17:57 ]

mam na oku felgi ARTEC 5X110 R16 , 6,5CALA , ET 40 na oponach 225/55 ZR16 96W MAXXIS VICTRA MA-Z1 7,5 mm bieznika kazda. za 1300 PLN oplaca sie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o niskoprofilowe opony to jezdzilem an takich w astrze GSI, jezdzilem tez i w BMW i naprawde czasmi po prostu wpadlem w dziure i nic z felga sie nie dzialo, a jesli amsz dosc szeroka opone, tak np 215 juz to jest ona na tyle szeroka ze duzo dziurek mozesz ominac, najezdzajac na nie... co do ceny jaka powiedziales to trza jeszcze zoabczyc stan felg, ale cena nie jest zla, ja za felgi do bmw 17 8,5 przod i 10,5 tyl z rantem z oponami w dobrym stanie zaplacilem 1,400 takze jak trafisz tak masz, a ja nadal szukam ciekaweych felg , moze ktos ma na sprzedaz??i nie boje sie wrzucic nawet do mojej astry 18 z profilem 35 i na obnizonym zawieszeniu, poniewaz mam jakies tam jzu doswiadczenie i wiem jak jezdzic ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sjr, ja w swojej asi mam oryginalne 16 z oponami 205/50 autko jest twarde i dobrze się prowadzi, osobiście na większe bym się nie skusił przy naszych dziurach,zaczyna mi się odzywać zawieszenie i swojego czasu myślałem o zmianie na 15, ale pozostanę przy 16 bo fajnie wygląda ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności