Skocz do zawartości

Vectra 1.8 slabnie.


Gość Viki1.816v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Moj problem jest taki, ze gdy tylko jak mam ok 10 litrow paliwa, auto mi slabnie, gdy przekroczy 3tyś obrotow. Wystepuje to tylko przy niskim wskazniku paliwa. Z kolei jak zatankuje ok 20 litrow paliwa problem ustaje do momentu gdy znow nie zostanie ok 10 litrow.

Drugi problem to ruszanie moja viki. Po zatrzymaniu samochodu zapala sie kontrolka "check engine" i przy ruszeniu, gdy puszczam sprzeglo obroty drastycznie spadaja. W ten czas musze wjechac na wyzsze obroty.

Prosze o konkretne odpowiedzi.

Pozdrawiam Arek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że każdego kierowcę uczą że jeżeli się świeci check trzeba odczytać błędy.W google gdy się wpisze check to wychodzi coś takiego:

https://www.google.pl/search?client=opera&q=świeci+kontrolka+check+engine&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń, viki ma problemy z wskaźnikiem paliwa, mam już drugą i niedawno zajechałem przez to pompę. Po wymianie, znajomy mechanik doradził mi, żeby ostatnią kreskę przed rezerwą traktować jako 0.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności