Skocz do zawartości

Spalanie w Signum


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam,

 

I znów zakładam nowy temat.....

Ile pali twoje Signum.....

 

Moje 2.2 dti automat w mieście (Warszawa) - smok - 10,6 - 10,9

na trasie - ok 6,7 - 7,5

 

 

Czy to dużo?:(? bo coś mi się wydaje że owszem... lecz komputer nic nie pokazuje.... Fakt wiem... Signum do małych nie należy .... ale to chyba marzenia by mniej palil:)

 

Oczywiście dodam że mam cięzką nogę;p

 

Oto link do strony z raportem spalania.... http://www.autocentrum.pl/spalanie/opel/signum/

 

Nie wiem na ile to prawdziwe... i czy uwzględnili tam coś takiego jak włączoną klimatyzacje itp..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Witam moj signum po miejscu 7,5 litra, trasa roznie zalezy ile cisne ok 6,5 litra

Wiecei moze czy komputer pokladowy pokazuje spalanie w tym samochodzie mam kolorowa nawigacje, szukam i szukam i nie moge znalezcz takiego typowego komputera pokladowego, tak zeby pokazywal spalanie, ile przejade na paliwie w baku?? Myslalem ze posiada cos takiego?? Samochod wersja cosmo z 2003 roku 2.2dti

Radio Siemens ncdc 2013, prosze o odp??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szczerze mówiąc to nie wiem jak jest u ciebie.... u mnie wciskam przycisk ktory znajduje sie na włączniku wycieraczek lub to wielkie kółko i poprostu wszystko pisze... Chciałbym ci pomóc ale nie potrafie:) ale co do spalania to super ci pali.... ale ja wpisalem liczbe ktora pokazuje mi sie na kompie... takze moze ciut sie mylisz:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

JA jestem posiadaczem Signum z silnikiem 1.9 CDTI 16V tez nie jestem zbbyt zachwycony ze spalania pali jakies 10 litrow w miescie nie wiem czy to norma w tych samochodach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

 

Ja mam 2.0 DTI w miesci jak na 2.0 litrowy silnik mysle ze duzo bo około 9-10 litrów

W trasie jest juz troszke lepiej około 6,5-7 litrów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

posiadam signuma 3.0 V6 CDTI SPORT 2004 rocznik - jestem mega zadowolony - przy jeździe dynamicznej : miasto 10,2 - 12 litrów max nigdy nie było więcej (jeśli chodzi o średnie)

trasa ... nawet i 4 litry ale tak do 120 - km/h jak jadę przepisowo ok. 180 km/h to w granicach 7 litrów .... tankuję tylko na orlenie... ??? a propo stacji GDZIE tankujecie ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam,

 

Z waszych wypowiedzi wynika ze wszystkie signumki DTI( w miescie) palą ok 10 - 11 literków...

Jeśli chodzi o tankowanie to ja również tankuje na ORLENIE:)

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No ja to w szoku jestem moje signum w automacie 3.2 to po miescie miedzy 10,7 a 12 poza miastem jak wracalem z niemiec na tempomacie dojechalem ze srednia 7,5 tutaj jak jechalem do tesciowej po naszych zatloczonych drogach 9.0 wiec jak na ta pojemnosc to pryszcz.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moje Signum 1.9 CDTI 120KM pali w trasie 4,9 - 6,6 ltr, a w mieście 6,8 - 8,2 , jestem bardzo zadowolony......a komputer mam bez problemu wlaczany z kierownicy lub duzym kołkiem, a tez mam kolorowy (duzy) wyswietlacz....choc typ radia inny

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności