Skocz do zawartości

Części firmy HART- opinie


Gość kamil9480

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałbym się poradzić odnośnie części firmy HART. Około pół roku temu robiłem mały remont, hamulce, zawieszenie, silnik, elektryka i kupiłem części właśnie firmy HART, w sklepie polecali, najtańsze też nie były więc takie kupiłem. I po pewnym czasie wszystko zaczęło się sypać. Bębny zaczynają bić, cylinderki się pozacierały, sworznie powybijały itp. Zastanawiam się czy profilaktycznie regulatora napięcia nie wymienić, żeby mi nie zdechł po drodze.

 

Co wy myślicie o częściach HART? Czy tylko ja miałem takiego pecha czy to rzeczywiście jest tandetny szmelc?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

Kolego Hart to najgorsze gówno na rynku tak jak maxgear i inne cuda z najniższej pułki.W sklepie z częsciami do aut znajomy sprzedawca twierdzi że hart to firma pakująca Chińskie zamienniki.Chytry płaci 2 razy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Hart to najgorsze gówno na rynku tak jak maxgear i inne cuda z najniższej pułki.W sklepie z częsciami do aut znajomy sprzedawca twierdzi że hart to firma pakująca Chińskie zamienniki.Chytry płaci 2 razy

Aha czyli regulator wymieniamy. Chytry mówisz? Jak ja to kupowałem to właśnie najtańsze nie były. Np regulator napięcia 145 zł, gdzie maxgear itp były poniżej stówy. Cylinderki hamulcowe 45 zł za sztukę, a reszta rzędu 15-30 zł. Nawet jakieś dwa tygodnie temu świece kupowałem bratu do auta i gość mi zaproponował Beru za 58 albo właśnie hart za 72 !. I zdziwiony jak mu powiedziałem, że harta nie chce na oczy widzieć. A brat ma ten sam silnik co ja i też lpg i u mnie te Beru już z 45 tys przejechały i trzymają się świetnie.

To mnie zmyliło jak robiłem remont, że te harty nie były wcale takie tanie w porównaniu do innych i w dodatku w sklepach je polecali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

zmień sklep z częściami bo to jakis oszust,ten regulator możesz na razie zostawić tylko kontroluj co raz napięcie ładowania.Beru to jedne z najlepszych swiec markowo sam takich używam ale wymień bo 45 tyś to najwyższy czas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jestem nastawiony na wymianę ale ciekawy jestem ile wytrzymają i czekam do pierwszych objawów. Na to wychodzi, tylko kupowałem w pięciu albo sześciu sklepach o wszędzie proponowali tego harta. No ale już się przekonałem, że to szmelc i do ręki tego nie wezmę. Szkoda, tylko, że sporo ludzi, co nie ma pojęcia o tym jacy producenci są najlepsi idzie do sklepu i prosi "jakieś lepsze" z nadzieją, że sprzedawca zna się lepiej od nich i wychodzi z hartem w reklamówce i wpada w to samo bagno co ja kiedyś

Edytowane przez kamil9480

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

dobre marki do łączników wahaczy i końcówek,poduszek to Febi,Trw,Lemforder,meyle,Amortyzatory to trw,sachs,klocki hamulcowe i tarcze trw,textar,zimmerman

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre marki do łączników wahaczy i końcówek,poduszek to Febi,Trw,Lemforder,meyle,Amortyzatory to trw,sachs,klocki hamulcowe i tarcze trw,textar,zimmerman

no właśnie zamówiłem łączniki Febi. Coś takiego by się przydało na forum. Opisać jacy producenci robią najlepsze np wahacze, amortyzatory, klocki, itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od Harta trzymam się z daleka. Kupiłem filtr- poległem na montażu(kabinowy AG) powietrza w dwie osoby musielismy wkładać..skoro tak "pasuje" to ciekawe jak fitruje.

Co do innych marek-żadna obecnie nie gwarantuje że obedzie się bez reklamacji-jedynie ze mniejsze ryzyko zepsucia niz w przypadku Hart.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel mojej Mery założył jej w tylnej klapie siłowniki z Harta.

Ja nią jeżdżę od grudnia 2012 r i jak na razie działają i to dość dobrze.

 

Koledze do Mery wcisnęli w sklepie filtr kabinowy Harta i też nie odbiega od wymiarów.Ale w Mery nie musi pasować jak w AG

 

Ale sam jestem uprzedzony do tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności