Skocz do zawartości

Nie ma reakcji na naciskanie pedału gazu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Można. Trawersy są przykręcone takimi długimi śrubami i przykręcając je należy dokręcić je ręcznie do oporu. a następnie kluczem ale tylko o 360 stopni.:oops: Jak dokręcisz za mocno to zdaje się leci uszczelka.

 

P.S A próbowałeś go odpalić na pracującej pompce el. do odpowietrzania?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka próbowałem i nic to znaczy to samo ok 5,6 sekund pracuje i stop

cały czas idzie powietrze ale dziś poszedł taki czarny paproch taki jak wyciągnąłem razem z filtrem paliwa przy wymianie, a cha i wydaje mi się że przybyło mi trochę oleju w silniku ale to nie jest płyn chłodniczy ;););)

może to była wina nieszczelnych trawersów ?

jak próbuje odpowietrzać przez przewody nadmiarowe to ani nie drgnie :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cha i wydaje mi się że przybyło mi trochę oleju w silniku ale to nie jest płyn chłodniczy

No jestem! znalazłbyś to dużo wcześniej! bo często pisałem! Ale tak już jest ! Wiec aby sprawdzic czy to trawersy ,trójniki ,przewód powrotu! mierzy sie to wakuometrem na każdym wtrysku! http://moto.allegro.pl/search.php?string=wakuometr&category=18554&country=1 To że Ci nie idzie przez nadmiary!! [ciężko ] to wina sparciałych przewodów lob marnego producenta!!Bo sie zaciskają! i można sobie ciągnąc aż tłoka wyssie :?: ori GM to 96 żł. m/b oplot inna struktura gumy!! Ale cały czas powtarzam !! po co wam ten powrót przy uruchamianiu na zasilaniu pompy! . Zwłaszcza jak robicie bezpośrednio na metalowy króciec!! Zdejmujesz ten przewód z zasilania na pompie, wkladasz do butelki z ropa![ON] A KRÓCIEC NA ZASILANIU ZAŚLEPIASZ . Odpalasz i wiadomo jak chodzi to masz odpowiedz CO ZWALONE!! Odnosnie paliwa może Ci dostawac sie od wałka pompy [od strony rozrządu!} Wtedy pompa do uszczelnienia! rzadkość pęknięta obsada wtryskiwacza ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzoza, Zdejmujesz ten przewód z zasilania na pompie, wkladasz do butelki z ropa![ON] A KRÓCIEC NA ZASILANIU ZAŚLEPIASZ . Odpalasz i wiadomo jak chodzi to masz odpowiedz CO ZWALONE!! nie bardzo rozumiem co zwalone?

 

 

sorki ale jestem dzisiaj po imprezce w pracy

@brzoza dzięki za zainteresowanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego skwar0, jeżeli masz filtr cząstek stałych a raczej powinienes mieć, i jeżeli twoja zafira nie chce jechać, byc moze że przyczyna twojego problemu jest zbyt duze nasycenie tego filtra ale nasycenie i co ważne różnice cisnień bo to jest najważniejsze sprawdzą w ASO i jeżeli bedzie nasycony to odrazu go wypala Techem, a czasem zdaża sie że jest na tyle zapchany że trzeba go zdemontować i płukać pewnymi srodkami bo nowy troche kosztuje. Nie jest to 100% diagnoza bo wiadomo na odległość nie da sie naprawic auta ale miałem sporo takich przypadków a jeżeli masz kanał to możesz to sprawdzic sam poprzez odkręcenie wydechu za katalizatorem a przed filtrem cząstek, jest to skręcane na trzech nakrętkach M8. Pozdrawiam i jak co to napisz co było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poddaję się jutro wyjmuje pompę i zawożę do serwisu (nie psuję więcej niż jest popsute ) :mrgreen::beer::beer:

pozdrawiam i dziękuję za rady po regeneracji dam znać co było grane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności