Skocz do zawartości

Płyn do wspomagania


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

posiada ktoś z Was informację jaki powinniśmy mieć płyn do wspomagania?

Wspomaganie zaczęło mi działać z opóźnieniem, znalazłem zbiornik (z tyłu za silinikiem) i okazało się, ze jest pusty. Przyjmuję, że poprzedni właściciel nie wymieniał tego płynu i jest w układzie oryginał.

Pomoże ktoś? Nie jestem w stanie rozpoznać nawet koloru tego płynu bo zbiornik pusty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość synchiushyn
W dniu 25.04.2018 o 17:48, rajczu napisał:

Koledzy,

posiada ktoś z Was informację jaki powinniśmy mieć płyn do wspomagania?

Wspomaganie zaczęło mi działać z opóźnieniem, znalazłem zbiornik (z tyłu za silinikiem) i okazało się, ze jest pusty. Przyjmuję, że poprzedni właściciel nie wymieniał tego płynu i jest w układzie oryginał.

Pomoże ktoś? Nie jestem w stanie rozpoznać nawet koloru tego płynu bo zbiornik pusty.

Witam.

Taki olej należy wlać Opel 19 49715 (nr kat. 93 160548) w ilości 0,7-1L. Podstawa: Sam naprawiam samochód  Opel Vectra III i Signum - autora H.R. Etzold - wydawnictwo WKŁ Warszawa 2008r. Jeżeli nie chcesz kupować oryginału to po numerze znajdź w internecie zamiennik.

Pozdrawiam.

W dniu 25.04.2018 o 17:48, rajczu napisał:

 

plyn.wspomagania1940715.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności