Skocz do zawartości

Radio do Astry G - do 370 zł


Gość Przemo27ns

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przemo27ns

Witam,

Mam stary odtwarzacz CDR500 i pragnę go wymienić na coś lepszego.

       Jakie radio polecacie w kwocie do 370 zł

Wiem że będzie problem z sterowaniem w kierownicy, czy da się jakoś to rozwiązać? Ewentualnie nie musi być sterowania z kierownicy.

co myślicie o modelach Pioneera poniżej?

 

http://allegro.pl/pioneer-mvh-s300bt-radio-bluetooth-mp3-flac-ipod-i7287100664.html

http://allegro.pl/pioneer-deh-s4000bt-flac-android-usb-bluetooth-cd-i7204031152.html

 

Czy  Kostka ISO umożliwi podpięcie tych modeli do astry G?

 

Pozdrawiam,
Przemo

 

 

Przeniosłem do właściwego działu

Edytowane przez Przemo27ns

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zapytam autora czy sam ma zamiar robić tą wymianę czy będzie korzystał z usług jakiegoś speca od audio.

Moim zdaniem sama wymiana radyjka raczej nie załatwi wszystkich problemów z audio.

Bo co z tego że wymieni się radio na jakieś fikuśne gdy w samochodzie są stare fabryczne głośniki a na blachach karoseryjnych zapewne wygłuszenia odpadły i wraz z dodaniem basu odpowie brzęczenie blachy.

Jeżeli chcesz zmienić tylko dlatego żeby mieć możliwość słuchania muzyki z USB - to poszukaj dedykowanych radyjek które wchodzą bez dodatkowych przeróbek a zyskujesz jeszcze dodatkowo to że sterujesz jak starego CDR-a

O ile dobrze pamiętam to na forum w dziale "Car audio" powinna być porada jak dołożyć do CDR500 możliwość odbioru muzyki z palucha.

Ktoś już taką rzeźbę robił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemo27ns

Bardzo dziękuję za wszystkie sugestie i uwagi.

    Z nagłośnienia jestem zadowolony - 4 głośniki zamontowane fabrycznie dają radę (i to nie tylko Moja opinia) i tak naprawdę zależy mi tylko na wymianie radia. 

Chciałbym zamontować któregoś z powyższych Pionierów PIONEER MVH-S300BT lub PIONEER DEH-S4000BT tylko ciężko dobrać kostkę ISO pod astrę G do tych modeli.
Radio już demontowałem przy okazji wymiany wyświetlacza z zegarem - cały kokpit musiałem wtedy rozebrać. Na sterowaniu z kierownicy mi nie zależy jedynie na prawidłowym podłączeniu nowego radia.

 

Czy taka kostka ISO podejdzie do Astry G?

http://allegro.pl/adapter-zlacze-iso-pioneer-mvh-s200dab-mvh-s300bt-i7151454478.html

Czytałem że dwa kable w oplu podpina się odwrotnie które dokładnie ?

 

Edytowane przez Przemo27ns

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lektura już istniejących tematów odnośnie radia w oplu coś ci pomoże -

Ogólnie może się okazać że nowe radio wcale nie da takiego efektu jak oczekujesz na firmowych głośnikach bo mogą być o innych parametrach niż końcówka mocy w nowym radiu.

Ale to już twoja decyzja tylko warto poczytać to co już w dziale Car-audio jest napisane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności