Skocz do zawartości

Corsa A po SWAPIE


Gość kokos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

To auto mojego dobrego kolegi więc dla zainteresowanych to corsa miała C14NZ teraz ma C20XE (nie C20LET :D:) ) splanowana głowica,kolektor dolotowy wykonany samodzielnie (trochę wzorowany na lexmaulu) odelżone koło zamachowe,chip,wydech przelot (zupełnie prosty bez zagięć) waga 690kg moc szacowana ok 180KM najelepsze ET 13,46 W niedługim czasie będą wałki,twardsze sprężyny zaworowe nowy program dalsze odchudzanie i może wreszcie hamownia.To auto nie jest zrobione to pokazywania tylko ma zapier...... :D więc nikt się nie spuszcza nad detalami chociaż w zimowe wieczory będzie czas żeby co nie co poporawiać (dolot juz jest zmieniony). KOKOS z całym szcunkiem nie pogniewaj się ale ten "badziewny dolot" jak go nazwałeś jest niczym w porównaniu z brewkami w twoim kadecie.Poprostu niektórzy lubią grzebać po to żeby było ładnie a inni po to żeby była frajda z jazdy (chociaż są też zwolennicy jednego i drugiego jednocześnie)Poprostu fajnie poaptrzeć jak corsinka z "badziewnym dolotem" :D objeżdża np Porsche 911 Turbo (był taki wyscig 30.07.06. w Śniatowie)Poza tym wszystko co jest ważne od A do Z wykonał sam właściciel bez niczyjej pomocy. Na wyścigach w Niemczech w Anklam nie jeden się głupio uśmiechał na widok Corsinki,a po wyścigach zapuszczał żurawia pod maskę i nie wierzył że "To to nie ma turbo!?" i kupione było od jego ziomala za 50 euro :D że o wkur....ych właścicielach np. Golfa II VR6 Turbo (350KM koszt tuningu 10 tyś. Euro) czy Lexusa IS300 turbo (320KM) Lanci Delty Integrale i wielu innych którzy przegrali na 1/4 już nie wspomnę.Na ok 50 aut corsa zajęła 3 miejsce przegrywając tylko z Astra GSi (C20LET) i kadetem D (też C20LET) oba auta ok.300KM (Ople górą :D )

 

 

 

poprawiłem orta/blowal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Z mojej Corsy została już goła buda. Silnik się montuje do Kadetta, a ja niedługo kupuję nowe serducho do niej. Zdjęcie 20SEH (bo ja nie miałem C20NE, on ma tylko 115 Qni, mój SEH ma 130) w Corsie A mam na telefonie, ale kabla nie mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous
Masz filmik z tego objazdu porsche?

 

Kurcze wydawało mi się że kręciłem,nie mogę znaleźć,ale poszukam jeszcze.Różnica nie była duża ale wyraźna jeśli dobrze pamiętam Corsa ET 13,60 a 911 14,40

 

Mam filmik z objazdu Audi S4 2,7 Biturbo Quatro (wg właściciela 320KM) chciałem wrzucić ale nie idzie,nie jestem za bardzo w tym obcykany,można wogóle film wrzucić na serwer forum czy trzeba na jkaiś inny?Jeśli wiecie jak mam to zrobić proszę o podpowiedź. :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności