Skocz do zawartości

szarpanie przy dodaniu gazu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Bober ja nie mówię że tyko świece bo powiem Ci ze nawet u mnie to chyba był ten wężyk od przepustnicy albo zatkany albo przepuszczał powietrze kolo opaski

bo wczoraj rozebrałem przepustnicę i wyczyścilem ją i założyłem nowe opaski a potem na starych świecach musiałem jechać do kumpla po klucz do świec i szarpania już nie bylo ale świece jak już kupiłem to wymieniłem

Nie wykluczam ze to moze być coś powarzniajszego niż opaska wężyk czy przepustnica ale trzeba zacząć od najprostszych rzeczy bo po co przać się w kozta

U mnie się to udało autko chodzi bez zarzutu tak jak zaraz po kupnie :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

EUREKA!:?:

mam wyczyscilem przepustnice, zadne przewody, zadne swiece nic, Tylko przepustnica. kiedy dolot do przepustnicy sciagnolem to myslalem ze zawalu dostane, cala czarna, mozna ja wykrecic i przeczuscic i wysuczyc, za zadne skarby nie próbujcie jakiegos "pseudo" plynu do czyszczenia przepustnic wlewac do niej!:?:

ja tak zrobilem i swiece sie zalaly heheh... czas czyszczenia przepustnicy 20min.

ale teraz autko smiga super!http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif

Pozdrawiam jak zrobicie to dajcie znac czy pomoglo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam wszystkich forumowiczów ja mam podobny problem ale trzęsie przy hamowaniu od czego tozależy od opon nie byłem u mechanika i powiedział że luzów żadnych niema a problem jest prosze o pomoc http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/question.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to nie ma nic wspolnego z tym tematem ;>

BTW ja mialem zbierznosc zle ustawiona i przy 120 kierownica mi sie zaczynala trząść

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

EUREKA!:)

mam wyczyscilem przepustnice, zadne przewody, zadne swiece nic, Tylko przepustnica. kiedy dolot do przepustnicy sciagnolem to myslalem ze zawalu dostane, cala czarna, mozna ja wykrecic i przeczuscic i wysuczyc, za zadne skarby nie próbujcie jakiegos "pseudo" plynu do czyszczenia przepustnic wlewac do niej!:)

ja tak zrobilem i swiece sie zalaly heheh... czas czyszczenia przepustnicy 20min.

ale teraz autko smiga super!:D

Pozdrawiam jak zrobicie to dajcie znac czy pomoglo.

witam

mój tata ma ten sam problem ma corse 97r 1.2 ale w tej wersji chyba przepustnicy nie ma dużo już wymienione świece przewody silnik krokowy itp itd. masz jakiś pomysł?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam problem z Astra 1.6 16 V z 2000 r. Objaw jest taki że przy ruszaniu jest "tępy" brak mu mocy, formalnie obroty ida w górę ale "nie ciągnie", zaznaczam że nie mam gazu, jeżdzę na półsyntetyku, ma przejechane 150 tys.,. Oglądałem filtr powietrza - ok jak nówka.

Czy to rozrząd?

Czy śiwece?

Czy sonda lambda (podobno mam jakąś szerokopasmową i zintegrowany kolektor z katalizatorem)?

czy silnik krokowy?

czy wypalonuy wkład w katalizatorze?

No nie mam pojęcia. Koledzy pomórzcie jak możecie. Z góry dziękuję!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

EUREKA!:wink:

mam wyczyscilem przepustnice, zadne przewody, zadne swiece nic, Tylko przepustnica. kiedy dolot do przepustnicy sciagnolem to myslalem ze zawalu dostane, cala czarna, mozna ja wykrecic i przeczuscic i wysuczyc, za zadne skarby nie próbujcie jakiegos "pseudo" plynu do czyszczenia przepustnic wlewac do niej!http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif

ja tak zrobilem i swiece sie zalaly heheh... czas czyszczenia przepustnicy 20min.

ale teraz autko smiga super!:)

Pozdrawiam jak zrobicie to dajcie znac czy pomoglo.

dlogo mnie nie bylo ale bylem zajety. dzis wkoncu wziolem sie za ta przepustnice tak jak kolega radzil i nareszci zrobilem . wici wrocila do lask. dziekuje za podpowiedzi. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Wojtek1986

Witam mam Astre z 97r 1.4 16v i mam taki problem niedawno pojechalem w pewnej sprawie

z 4 osobami pozniej mielismy cos zaladowac do bagaznika.

I jak skrecalem w lewo np: to zaczal mi szarpac na 2 niewiem o co chodzi?

Jak jade sam lub w 2 osoby to nic tylko wlasnie jak jest jakis juz konkretniejszy ciezar to wtedy tak sie dzieje???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luki13231323

Witam mam Astre z 97r 1.4 16v i mam taki problem niedawno pojechalem w pewnej sprawie

z 4 osobami pozniej mielismy cos zaladowac do bagaznika.

I jak skrecalem w lewo np: to zaczal mi szarpac na 2 niewiem o co chodzi?

Jak jade sam lub w 2 osoby to nic tylko wlasnie jak jest jakis juz konkretniejszy ciezar to wtedy tak sie dzieje???

 

a jakie obroty miałeś ;) Jka mniej niż 800-1000 obr to wiadomo - silnik szarpał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności