Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Sintrarze. 

muszę kupić kolektor wydechowy do Sintry 2.2 16V.

może mi ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego, co z nim nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest spękany i przepuszcza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbuj na używkach.

Pasują też z innych opli ( w załączniku masz skreny z katalogów opla po nr części).

Ale kupując używkę trzeba się liczyć z tym że może być tak samo pęknięty dlatego warto szukać osobiście.

Bywają nowe kolektory ale cena to około 800 pln - co prawda są z uszczelką i kompletem nowych szpilek i nakrętek.

Screenshot_2018-08-13 Wyszukaj według numeru części.png

Screenshot_2018-08-13 The result of the search terms in the spare parts number 9117527 .png

Ja na popękanym jeżdżę od zakupu i zrobiłem nim ponad 150tkm i głośno jest tylko w zimie przy pierwszym odpaleniu, później cichnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzięki. Będę jednak szukał używki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.08.2018 o 22:48, jarosin napisał:

Hej Sintrarze. 

muszę kupić kolektor wydechowy do Sintry 2.2 16V.

może mi ktoś pomóc?

Witaj

Też mnie dopadło to samo (pęknięty i nieco głośniej się zrobiło) - 2 rozrządy temu był ,,planoawny , ,. Teraz szukam jakiejś używki ( bo nówka trochę boli 650 w górę ) i nie mogę trafić - jakby wymiotło - wiem ,że nasze autka to ,, dinusie,, ale sentimento jest. Może ktoś ma na zapasie lub coś słyszał gdzie jeszcze można dostać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz poszukać na szrotach, podchodzą od x20xe, czyli z Viki, Aśki z takim motorkiem też podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.03.2019 o 16:07, rafalgrzegorz napisał:

Musisz poszukać na szrotach, podchodzą od x20xe, czyli z Viki, Aśki z takim motorkiem też podejdzie.

Dzieki Rafał za podpowiedź o Vice i Aśce - trochę grzebania w necie ale jak na razie udało się ściągnąć oryginał GM używany za 240pln i na oko pod dobrym światłem widać ,że cały - jutro montowanko i zobaczymy czy przycichnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi