Skocz do zawartości

Opel Crossland filtry LPG


Gość Grzegorz Z

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz Z

Dzień Dobry,

Jestem posiadaczem opla Crosslanda z fabryczna instalacją LPG. Przeglądy instalacji wypadają co 15 000 km, przy moim przebiegu (około 50 tys w roku) mam takie 3 w roku. na pierwszym bardzo się zdziwiłem jak dowiedziałem się że za same filtry LPG fazy ciekłej i lotnej mam zapłacić 960,00 zł. Przy mojej jeździe w ciągu roku to 3x960=2880,0 zł więc tania jazda tym samochodem na LPG to żart..... W momencie zakupu auta pytałem o przeglądy LPG i dowiedziałem się że to koszt około 250 zł podobnie jak w przypadku np. Astry. Gdybym wiedział przy zakupie o kosztach filtrów nie kupił bym tego modelu. Czy ktoś z forumowiczów orientuje się jakie zamienniki można zastosować w stosunku do fabrycznych filtrów LPG ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam nie umiesz odczytać jakie masz filtry?

A przynajmniej fazy lotnej?

A potem poszukać w internecie czy są dostępne poza ASO?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Cię chyba wydymali. Zobacz na koszty wraz z wymianą filtrów w innym aso :http://dixi-car.pl/przeglad-osobowe.htm 

Wychodzi 292 zł a nie 960 !!! Piszą że jak słabo dostępne ale to chyba nie dotyczy wersji fabrycznej to jeszcze 81 za problemy. No to maks masz 373 zł ale chyba przy jakiś dorabianych lpg.

Podaj co to za aso to się napisze na fb opla i może ich zapędy ukrócą.

Edytowane przez mojo333

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jakby się autor wypowiedział definitywnie czy rzeczywiście za sam przegląd lpg zapłacił aż 960 i jeśli tak to podał gdzie. Sam mam nowego Opla z fabrycznym lpg więc chętnie przeczytam gdzie przeglądów nie robić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Po przerwie, kwota 960 zł to koszt samych tylko filtrów !!!!!!  A przegląd gdzie to miało miejsce: Hornet  Autoryzowany dealer firmy Opel, Al. Jana III Sobieskiego 1, 51-301 Wrocław.

Filtr od Mokki i Astry nie pasuje.

Dziękuję za podpowiedź i namiary na dixi-car, jutro zadzwonię i sprawdzę ich ofertę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się odezwałeś bo myślałem że to fake :) Przy takim poziomie cen to eksploatacja lpg droższa niż aut sportowych. Proponuję napisz na https://www.facebook.com/OpelPL/

 mnie pomogli a raczej nie są zainteresowani tego typu cenową reklamą jak w Twoim przypadku więc szansa że sprawę wyjaśnią. Te filtry to chyba ze złota muszą być tylko auto raczej  nie dla milionerów.

Jeździłem przez 3 dni, zrobiłem 1600km CrosslandemX właśnie 1.2 lpg i powiem szczerze bardzo fajne, ekonomiczne auto i zupełnie sensownie się zbiera pomimo tych 82KM. Nawet filmik nagrałem że da się dynamicznie wyprzedzać

 

Edytowane przez mojo333

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności