Skocz do zawartości

Wymiana radia cdr2005 na erisin es3773p problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu borykam się z problemem wymiany radia w mojej vectrze c 2002r przedlift z fabrycznym radiem cdr 2005 kierownica z przyciskami.

Zakupiłem sobie radio Erisin es3773p dedykowane do tego modelu z interfejsem canbus wszystko ładnie pięknie oprócz tego,że nie działa sterowanie z kierownicy i brak komunikacji z wyświetlaczem a według opisu miało wszystko śmigać.

Mam już wielki mętlik czytając różne informacje na googlach sam zgłupiałem czy mi ten canbus potrzebny i jak to w końcu zrobić czy ktoś borykał się z tym problemem i wie jak to zrobić?.

Czy jest jakiś sposób na podłączenie tego żeby to wszystko działało jak na fabrycznym może trzeba kleme zdjąć czytałem ,że trzeba podłączyć kabel swc ale z czym nie wiem nie mam kabla sys+5v i już nie wiem co robię źle?

DSC_7284.JPG

DSC_7285.JPG

DSCaaaaa_7241.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla innych może podasz jak prawidłowo podłaczyć.

Nie dostałeś odpowiedzi więc nie udzielasz pełnej porady?

Nie zawsze dostaniesz odpowiedź bo nie zawsze są ludzie co ją znają.

Ale gdy już zacząłeś to ty dokończ dokładnie swój temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę bardzo.

Po 1. Odłączamy  can decoder bo w przedlifcie nie potrzeba. Po 2. acc i ilu (czerwony i pomaranczowy) kostki radia łączymy z acc i ilu kostki iso omijając can-bus.Po 3. k1 (KEY1) podłączamy z swc w kostce iso instalacji. I na 5 pin kostki instalacji podłączamy niebieski przewod z radia zasilanie anteny 12v.

 

 

 Podziękowania jeszcze raz dla jarcio_1001 za pomoc

Edytowane przez RODI86

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moje stare radio to CCR2006

Cześć :) Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Jestem z Austrii i nie mogę mówić po hiszpańsku przy użyciu tłumacza Google. Mój problem polega na tym, że mam także system Android, ale przyciski na kierownicy (SWC) nie działają.  Właśnie próbowałem tego samego (górna część z wideo), ale i tak nie działało. Co robię źle? Proszę o pomoc

Edytowane przez Tayfun

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Przyciski trzeba zaprogramować w aplikacji na radiu. jest w radiu aplikacja która przypisuje dany przycisk do komendy w radiu

W dniu 11.11.2018 o 15:29, Gość RODI86 napisał:

 

Proszę bardzo.

Po 1. Odłączamy  can decoder bo w przedlifcie nie potrzeba. Po 2. acc i ilu (czerwony i pomaranczowy) kostki radia łączymy z acc i ilu kostki iso omijając can-bus.Po 3. k1 (KEY1) podłączamy z swc w kostce iso instalacji. I na 5 pin kostki instalacji podłączamy niebieski przewod z radia zasilanie anteny 12v. Po wykonaniu tej operacji w radiu trzeba wejść w aplikację która pozwala przypisać dany przycisk do żądanej funkcji.

 

 

 Podziękowania jeszcze raz dla jarcio_1001 za pomoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności