Skocz do zawartości

Zestaw głośnomówiący Bury CC 9048


Gość ktatar156

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ktatar156

Cześć,

Zakupiłem zestaw głośnomówiący Bury CC 9048 oraz przejściówkę ISO, aby podłączyć wtyki do radia (CD 30).

Podłączyłem wszystkie kable - jak teraz mam 'aktywować', aby dźwięk był słyszalny? Niestety słyszę tylko radio wybraną stację - nie wiem jak się 'przełączyć' na odtwarzanie puszczanej muzyki lub rozmowy z telefonu, który jest połączony przez bluetooth do Bury CC 9048. Na kierownicy mogę się przełączać między radiem a AUX (przyciskiem 'słuchawki' na kierownicy z lewej strony). Niestety AUX 'daje' ciszę (lekkie równomierne 'pykanie' słychać cały czas na AUX).
Ktoś montował podobny zestaw u siebie i domyśla się co powinienem sprawdzić?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ktatar156

Mówimy o tej instrukcji?

http://www.bury.com/consumer/fileadmin/downloads/technische_dokumentation/CC-9048_Instrukcja_PL.pdf


 

Cytat

 

Poprzez A2DP (Bluetooth)

Gdy w telefonie ustanowimy połączenie Bluetooth z urządzeniem głośnomówiącym, możliwe jest od-twarzanie muzyki za pośrednictwem A2DP. Należy uruchomić odtwarzacz muzyki w telefonie. W tym przypadku obsługa odtwarzania odbywa się z poziomu telefonu (play, stop, pauza, do przodu, do tyłu). Za pomocą urządzenia głośnomówiącego możemy regulować głośność.

 

Oczywiście włączam odtwarzacz w telefonie (sparowanym z Bury CC 9048), ale to nic nie daje - telefon wydaje się nadawać dźwięk (licznik sekund piosenki się normalnie przesuwa wprzód), ale nic nie słychać z głośników albo słychać radio FM (w zależności czy mam wybrany tryb AUX czy radia).

Edytowane przez ktatar156

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ktatar156

Żaden kabel mi nie został oprócz ze strony 10 Option (4 kable luzem nie w kostkach zabezpieczone).

 

Jak to powinno działać? Na zasadzie, że w radiu mam dwie opcje do wybrania: Radio FM i AUX. Na AUX powinno grać to co idzie przez bluetooth?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ktatar156 napisał:

Na AUX powinno grać to co idzie przez bluetooth?

Tak uważam.

Spróbuj odłączyć na AUX przewód "mute"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ktatar156
21 godzin temu, ArKos napisał:

Tak uważam.

Spróbuj odłączyć na AUX przewód "mute"

Dzięki, mógłbyś doprecyzować, bo chyba nie rozumiem. Mam na radiu oznaczenie 'tel mute' oraz 3 kable: mute 1, mute 2, mute 3 w zestawie głośnomówiącym (do przełączenia odpowiedni w zależności gdzie jest wejście w radio).

 

Mam takie podłączenia jak na foto.

20170121_230047_8983251.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli całkowite odłączenie przewodu MUTE podczas odtwarzania na AUX. Zmierzam do tego, czy radio nie wycisza sygnału z BT bo dostaje napięcie na MUTE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ktatar156
5 godzin temu, ArKos napisał:

Miałem na myśli całkowite odłączenie przewodu MUTE podczas odtwarzania na AUX. Zmierzam do tego, czy radio nie wycisza sygnału z BT bo dostaje napięcie na MUTE.

Dziękuję za odpowiedź. Niestety to także nie pomogło. Dziwna sprawa, bo wyłączałem kilkukrotnie zestaw, odłączałem i podłączałem kable i RAZ usłyszałem piknięcie w głośnikach auta świadczące o połączeniu zestawu z teleofnem. Ale tylko raz... Zauważyłem natomiast, że jak telefonu nie sparuje z bluetooth to jest cisza w głośnikach na AUX, a jak sparuje to jest lekkie buczenie na AUX. Ale żaden inny dźwięk się nie wydobywa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności