Skocz do zawartości

podłużnica opel vectra B


Gość barbara.jastrzebska@onet.e

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Poszła mi podłużnica w oplu vectrze B z 2000 roku, po liftingu silnik 1.6.

Podejmie się ktoś z okolic warszawy lub grójca wymiany?

Z góry uprzedzam że zeżarło nas do żywego i jest dramat. 

Do przeglądu mam jeszcze troche czasu, auto mechanicznie sprawne i w bardzo dobrm stanie. Niestety rdza wylazła z pod baranka i wygląda to dość nie ciekawie. 

Sprzedać nie chce, bo i sentyment i nic lepszego w tych pieniądzach nie kupie, naprawde zadbane auto. mechanicznie nie mam nic do naprawy silnik zdrowy, regularnie serwisowana. 

jeżdze autem 11 lat i wiem o niej wszystko a na punkcie bezpieczeństwa mam bzika. 

opcje są dwie, albo sprzedam zapaleńcowi, który doceni model i prace jaką włażyłam w utrzymanie albo naprawie dla siebie i to bym wolała. 

na forum bwam sporadycznie dlatego zostawiam swój nr zarówno mechanikom jak i zainteresowanym zakupem 508117272. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożegnałem się tak z Vectrą A, raczej naprawa kosztowna i nie masz żadnej gwarancji na jak długo wystarczy taki zabieg i czy jest sensowny ze względów bezpieczeństwa i poniesionych kosztów, jednak jest to element nośny i odpowiada za bezpieczeństwo, swoją Vectrę sprzedałem z ujawnioną wadą, poszła na części na Ukrainę. Co najlepsze, gość który kupił zajmował się tylko Vectrą A, sprzedałem za 800zł, a w Polsce nie chcieli mi dać 300zł. Też sporo inwestowałem w części, gdyby nie ruda gnida to pewnie bym jeździł do dzisiaj ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość Czerwony175

No jeśli naprawa jest kosztowna i nie opłaca się inwestować to najlepiej pozbyć się samochodu. Ale niestety każde auto to skarbonka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności