Skocz do zawartości

Kto ma jeszcze Sintre?


Gość Nigel

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w piątek zanabyłem drugą Sintrę - 2.2 benzynka .... W mojej starej już za dużo było do zrobienia i doszliśmy z Żoną do wniosku że bardziej opłaca się kupić drugą :) . W starej brak klimy , rozklekotały się kompletnie wycieraczki , szwankująca sonda , po mocniejszym depnięciu na gazie ( 2 bieg do 5000 rpm lub podobnie na 3 biegu )  pracowała na 2-3 garach , pęknięta szyba czołowa , skorodowana klapa .... W "nowej" działa wszystko , do wymiany maska , błotniki przód i do zrobienia mały purchel na lewym nadkolu .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to Gratulację!

Ja jeszcze mam :P ale to już kwestia dni i na części idzie,wkurza mnie brak bagażnika jak załaduję komplet więc częściej na dwa auta jedziemy żeby psa zabrać :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2021 o 02:22, ArtKTK napisał:

Użyj przyczepki - nie poczujesz nawet jak ciągniesz :)

Nie bo tam fotelików nie można montować :D :D  :D 

Tego mojego czterołapnego głupka też samego zostawić nie można,pomijam fakt specjalnej przyczepki do przewozu zwierząt ;) 

 Narazie mam pomysł na kupno Transsporta etc. z uszkodzonym silnikiem,wywalenie pakietu,wsadzeniu bebechów opla i zrobienie z niego dłuższej sintry :D tylko nie wiem ile większy bagażnik ma bliźniak przy komplecie kanap bo w sintrze to jak w tico  :/

 

no i z drugiej strony wolałbym jednak diesla ale 2.2 to porażka a nie ma tam opcji automatu,ale za to pomysł na 3.0 v6 cdti z signuma,poprawione już całkiem dobra jednostka ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jay napisał:

tylko nie wiem ile większy bagażnik ma bliźniak

W/g suchych danych 610 litrów vs 460 w Sintrze :)

 

Ja nie mam problemu - Żona , 4 dzieci plus pies i bagaż i lecimy - powroty z wakacji są gorsze bo się jakoś wszystko rozmnaża , ale Sintra daje radę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2021 o 12:03, Jay napisał:

 

  nie wiem ile większy bagażnik ma bliźniak przy komplecie kanap bo w sintrze to jak w tico  :/

 

jakieś 30 cm i boczne drzwi jakieś 10 cm dłuższe są

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.03.2021 o 02:15, ArtKTK napisał:

W/g suchych danych 610 litrów vs 460 w Sintrze :)

 

Ja nie mam problemu - Żona , 4 dzieci plus pies i bagaż i lecimy - powroty z wakacji są gorsze bo się jakoś wszystko rozmnaża , ale Sintra daje radę :)

No ja mam w sintrze fotele i kanapę z ts'a i do tego pieseła amstaffeła tak dużego jak głupiego :P 

do tego 4 dzieci,w tym jedno z fotelikiem i jedno z dziołchą ,plus jakieś tam torby pomiędzy fotelami 2giego rzędu bo z tyłu kanapa a 2gi rząd to kapitańskie i nie mam gdzie psa wcisnąć żeby się sam o swoje łapy nie zabił ,w bagażniku wąski subwoofer,wzmacniacz,akumulator i skrzynka z narzędziami bo to dalej opel :D myślałem o trumnie na dach na graty ale dalej irytuje mnie brak miejsca na psa który wiercąc się demoluje pół auta i wszystkie nogi pasażerów :D 

W dniu 19.03.2021 o 19:55, robert514 napisał:

jakieś 30 cm i boczne drzwi jakieś 10 cm dłuższe są

30cm to nie wiele na bydle 36kg :P musiałbym organoleptycznie sprawdzić czy jest sens...bije się z myślami jak diabli,kocham moją sintrę ale jest w moim przypadku mało funkcjonalna bo pies...do tego ostatnio idę w diesle...póki co taniej mi wychodzi jechać na dwa auta gdzieś :P

ja bmw e39 3.0d w sedanie z dzieciakami a "moja" merivą 1.3cdti z najstarszym z dziewczyną i piesłem w bagażniku :P

tylko szkoda że ja mam ponad 280 koni i kupę kilometrów doświadczenia a meriva 75 koni i świeżo zdane prawko :D :D :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jay napisał:

musiałbym organoleptycznie sprawdzić czy jest sens...bije się z myślami jak diabli,kocham moją sintrę ale jest w moim przypadku mało funkcjonalna bo pies...

tak na oko to wchodzą walizki za 3 kanapą, w sintrze nie wchodzą :P

 

dwa pierwsze chewi, ostatnie sintra

transsport.jpg

chevrolet-trans-sport-04.jpg

85206670_10_Opel-sintra-2-2-16v-oc-do-sierpnia_900x700.jpg

Edytowane przez robert514

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności