Skocz do zawartości

Alu Felgi


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

aha, mój błąd

 

nie wiem, nie wydaje mi sie ze by były za małe.. jeździłem na takich w aucie o podobnej klasie i gabarytach co asterka g (golf 3 gti) i nie zauważyłem żadnych problemów :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przesadzaj z ta cena bo 15 kupisz za 1000 a 16 juz za 1150 wiec nie taka straszna roznica. Opony 16" to nowe w cenach okolo 250 /szt wiec calosc za 2 tys z malym hakiem. Zawsze mozna kulic opony uzywki i koszt tez sie obnizy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przesadzaj z ta cena bo 15 kupisz za 1000 a 16 juz za 1150 wiec nie taka straszna roznica. Opony 16" to nowe w cenach okolo 250 /szt wiec calosc za 2 tys z malym hakiem. Zawsze mozna kulic opony uzywki i koszt tez sie obnizy.

nie przesadzam :D taki zestaw jak mnie sie podoba i sobie skompletowałem wyszedł by mnie ok 3k, a nie kupie najtańszych jakiś felg brzydkich i opon :lol: a na pewno nie kupie używanych opon, co jak co ale wole bezpieczeństwo

 

a co to przekłamywania licznika to chyba wielkiej różnicy nie robi. nawet jak o 5 km/h tak mi sie wydaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki za wypowiedzi,bardzo mi pomogliście!!!

Jeszcze jedno,czy auto z oponami 205/55R16 będzie palić dużo więcej niż na oponach 195/60R15? I czy 205/55R16 nie będą tarły o nadkola w Astrze G z seryjnym zawieszeniem?

Proszę o Wasze opinie!!!

POZDRAWIAM!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno,czy auto z oponami 205/55R16 będzie palić dużo więcej niż na oponach 195/60R15?

Nie powinno bo w zasadzie niby czemu a roznica jest bardzo mala miedzy srednicami.

 

I czy 205/55R16 nie będą tarły o nadkola w Astrze G z seryjnym zawieszeniem?

No co ty w takim ogumieniu wychodzily tez seryjnie astry a chlopaki wkladaja do swoich QP nawet 19"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wons napisał/a:

I czy 205/55R16 nie będą tarły o nadkola w Astrze G z seryjnym zawieszeniem?

 

 

No co ty w takim ogumieniu wychodzily tez seryjnie astry

Tutaj zaprotestuję,bo seryjne ogumienie to 205/50R16.

Ty wesol masz za duze zimowe,za duze letnie,więc proszę nie wprowadzać kolegów w błąd.

czy 205/55R16 nie będą tarły o nadkola w Astrze G z seryjnym zawieszeniem?

Nawet w lekko obnizonym nie trą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zaprotestuję,bo seryjne ogumienie to 205/50R16.

Ty wesol masz za duze zimowe,za duze letnie,więc proszę nie wprowadzać kolegów w błąd.

wons napisał/a:

To jest tez seryjne ogumienie tyle ze w Holandii i w Belgii bo niemcy nie zezwalaja na stosowanie rozmiaru 205/55/16

 

Zimowe fakt mam wieksze ale chyba o dwa mm- roznica to 0,5 % wiec nie ejst tak zle.Jak na zime to sie spisuja super- miekko i bezpiecznie od kraweznikow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności