Skocz do zawartości

ucieka na lewo ;/


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

autko dosc wyraznie ucieka mi w lewa strone :roll: niedawno zmieniane byly koncowki drazkow i robiona zbierznosc, dzisiaj dopompowalem wszystkie kola i dalej ucieka.. krzywa podloga? co jeszcze moze wplywac na takie zachowanie auta? przy 90km/h w pare sekund jestem na drugim pasie wiec troche mnie to niepokoi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

musial byz sprawdzic gumy i łozyska ktore sa u góry amortyzatorów. Maga byc popekane lub łożysko wyklepane. Nie wiem jak to wyglada w corsieB ale w astrze guma i łożysk sa w calosci i kosztuje to na jedne kolo około 40zł. Wiem żę jest duzo roboty z wymontowaniem tego ale ja bym na to stawiał, pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi proste, dobrze wyważone, nic nie bije przy dużych prędkościach?

 

jeśli nie, ani też nie to, co opisał b@kol, to warto by było zrobić pełną geometrię przedniej osi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie obawiam sie ze to moze byc przekladnia bo jak autko skreca to zauwazylem ze kierownica tez sie przekreca o jakies pol centymetra...

 

poza tym nic nie bije, kola wywazane przy okazji zmiany opon na zimowe (noweczki zalozylem). szkarwa fa caly czas cos nie tak :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo na oponach letnich, brykal mi na lewo jak opetany. Wymienilem: lozyska na amorkach (80zl. szt.), koncowki drazkow a na koniec zbieznosc - nic nie pomoglo. Opony byly wywazone!

Aktualnie popylam na zimowkach i efekt sciagania cakowicie znikl - przyczyna to krzywa opona. Dziwne bylo tylko to iz nic nie bilo, nie stukalo, ani nie trzeslo kiera.

PS> Od kiedy masz ten efekt sciagania? Zmieniales opony? Moze przeloz kola - przod:tyl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie juz kupilem (chyba). na oponach letnich czulem wieczne sciaganie w prawo ale bylo to spowodowane przepuszczajacym zaworkiem. zmienilem opony na zimowe i od tamtej pory ucieka w lewo. kola chetnie bym przelozyl tylko jest taki ziąb ze na sama mysl o odkrecaniu kol odechciewa mi sie wychodzic z domu :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rox, co ty gadasz - dzis w poludnie byl upal :roll:

Nawet lozyska tylne dzis troszke podociagalem bo delikatny luz sie zrobil :roll:

PS> Przez ostatnie 96 godzin bylem w robocie i tam dopiero bylo zimno...

Woda w czajniku mi podmarzala :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na letnich leciutko lecial w prawo a na zimowych troszke w lewo

mowiles ze masz nowe opony, ale czsem wystarczy ze masz troszke mniej powietrza, postoi troche, do tego duzy mroz i opona moze trozke sie zwichrowac. Ja kupilem auto od sasiada i dal mi zimowki na felgach, wczesniej na nich jezdzil i byly super, wogole nie zjechane, a ja je zakladam na ta zime i nie nadawaly sie do uzytku, przeciez tylko spokojnie lezaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności