Skocz do zawartości

ucieka na lewo ;/


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja tez tak miałe ze sciagało moja astre na prawą strone okazało sie ze trzeba było dobrze wywazyć koła a potrafi to robic tylko serwis opla

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu ja miałem problem z nową zimówką Fuldy

nigdzie nie dało rady prawidłowo wyważyć koła na którym się znajdowała, okazało się, że fabrycznie jest krzywa.

została wymieniona na nową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, powiem Wam, jakos w październiku mialem wypadek swoim astrolotem.

Pan uderzył mi w Avensis w boczne przednie koło.

 

Szkody spore zaczynając od pęknietej kolumny kierownicy, drążków skrętu itp. Koło przednie bezpośrednio po wypadku odleciało, felga została wydlubana.

 

Wydawałoby się, że auto nigdy nie będzie prosto jeździć. Zaprowadziłem do mechanika, aczkolwiek ten nie mogl sobie poradzić z wyprostowaniem kierownicy, tłumacząc się za każdym razem,że jeszcze to trzeba wymienić - Typowy naciągacz.

 

Z tego warsztatu zabrałem auto i jakos szczęśliwie wracając pewnego dnia tramwajem ujrzałem w podwórku slogan opel serwis, naprawa, konserwacja. Podjechałem swoją asterką, Pan w starszym wieku potrzebował 2-3 dni na naprawienie całego przedniego zawieszenia, wymienienie kolumny kierownicy wycentrowaniu auta. Części które wymienił powkładał zgodnie z życzeniem do bagażnika a auto hmm przy jezdzie bez trzymanki jedzie prosto, przy hamowaniu na lodzie jedzie prosto więc czego tu więcej chcieć. Jestem mu bardzo wdzięczny za fachową pomoc.

 

Dla zainteresowanych

Warsztat mieści się w Szczecinie na ul. Ku Słoncu koło zajezdni Gumience -Prowadzi go ten pan starszy podobny trochę do Einsteina wraz z małżonką

 

Polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje autko bylo pukniete w lewy przod (na ktory sciaga) i prawdopodobnie w tylek. ciezko to teraz okreslic gdyz bylo cale pomalowane (przez barana co nawet odcieniu farby nie umial dobrac i przy polerowaniu nowego lakieru dopolerowal sie miejscami do starego).. czuje ze na wiosne czeka mnie robienie geometrii calego zawieszenia bo niestety: wpuscilem sie za namowa ojca w takie a nie inne autko i teraz jak czegos sam nie zrobie to dobrze dzialac nie bedzie :roll::roll:

no ale: mam 10 letnia corse z full wyposazeniem za 8 tysi :cry:

 

ps. widze ze koledzy moderatorzy dzialaja hehe spoko spoko mam was na oku 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś za coś za 8 tyś mogłes kupić w lepszym stanie z mniejszą ilością bajerów :roll:

mniej bajerów = mniej rzeczy które moga sie zepsuć :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niop ja kupile autko za ok. 15 tys , potem lookam a tu te same roczniki sprowadzone z Niemiec 3, 4tys mniej ( szok :roll: ) oczywiscie moj tez sprowadzany ale juz kupiony w Polsce :cry: , teraz jednak nie zaloje autko sprawoje sie lux , a z teo co wiem te tanie podobno sa tak wyjechane i styrane ze trzeba dolozyc nawet drugie tyle

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności