Skocz do zawartości

jaki płyn do wspomagania


Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że to jest zależne od producenta :/

np Producent Swag - olej hydrauliczny(wg nr GM Opla 93160548 (90 544 116) i 1940 715 (1940 766)) posiada taki płyn jest on syntetykiem i w kolorze żółtym.

Jak zaznaczył wcześniej andrzej_m55, możesz kupić litr oleju z zalecanymi specyfikacjami i wymienić całość - pożytek z tego będzie taki, że wiadomo jaki będzie zalany w razie dolewek a dodatkowo będzie świeży.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

z tego co wiem i jest to napisane w ksiazce "napraw to sam" pisze ze nie powinno sie wymieniac calego oleju tylko dolewac do stanu a ja dolewalem 2 dni temu i kolor jest zielony a numer to koncowka 715

 

----ciekawostka----

 

u mnie w ASO sa tacy madrzi ludzie ze dali mi na poczatku ole do automatycznej skrzyni dobrze ze sie skapnolem i mu mowie ze to do automatu a czlowiek z ASO wpiera mi ze nie. Sam sprawdzilem w katalogu i numery sie nie zgadzaly i sama nazwa na butelce wiec pojechalem nastepnego dnia i znow mowie a ten sam czlowiek swoje i poprosilem kierownika bo nie dalo sie rozmawiac z tymi fachowcami co tam robia poprostu (pozwole sobie napisac duzymi) TRAGEDIA I ZENADA :/!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ale jesli numery sa inne i pisze jak wol na butelce ze to do skrzyni automatycznej wiec chyba nie jest do wspomagania proste nie ?? :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę wyjaśnijcie bardziej: to w końcu różowy czy zielony?? Obydwaj i kox i brzoza podajecie linki do oleju o numerze 19 40 715 - tylko te kolory się nie zgadzają, czy któryś z was widział kolor tego oleju czy sugerujecie się wiadomościami z net-u.

Olej który wymieniam i jest na fotce ;] jest moim olejem Zakupionym w ASO za 43zł I jest koloru różowego . Mogę wstawic wam fotki jak zażądacie położenie butelki ,,leżaco stojaco w garnku itp. :/ Nie wiem jaki jest na allegro bo zielony cena jest 50% niższa , jak chciałem kupić to nie było wcale ofert tego oleju . Natomiast w ofercie tego linku nic nie pisze o kolorze oleju ,tylko cena jest zbliżona do mojego. Zakupiłem w ASO bo doliczając koszt wysyłki zapłacil bym 60zł i kilka dni czekania. :/http://www.opel-shop.pl/product_info.php?cPath=153_198&products_id=701

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja dziś kupiłem olej do wspomagania w ASO o nr kat. 19 40 715 i jest koloru zielonego :P

 

[ Dodano: Sro Kwi 02, 2008 18:41 ]

Wiecie może czy za duża ilość oleju we wspomaganiu może zaszkodzić, niestety pzelałem oko 1 cm ponad norme jak patrzęna bagnecie. Dziś jest już ciemno ale jutro chyba odciągne nadmiar strzykawką.

 

Na krutkąmetę zbyt duża ilość mozę zaszkodzic pompie wspomagania??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jest.

Tylko drobne sprostowanie - może nie tyle, że olej innego producenta ma ten sam nr., ale jest zgodny(te same właściwości, klasę) z olejem GM o tej zalecanej numeracji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności