Skocz do zawartości

Opony do 700-900 zł letnie 205/50 r16.


Gość BedrOK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej nieobecności,

Zwracam się do Szanownych Forumowiczów  poradę odnośnie oponek letnich w rozmiarze 205/50 r16. Miałem już takie na niej jednak nie nadawały się już do jazdy, pamiętam, że 2 sztuki (na takich kupiłem) to były jakieś Zeetex(miałem, dziwnie się starzały, żąbkowały mimo poprawnej geometrii) a kolejne dwie to Uniroyal(ok lecz nie ta liga heh). Szukam czegoś do 700-900 zł, jazda głownie miasto, czasem trasa, przycisnąć powyżej 170 rzadko, częsciej tempomat i 120-140. Ktoś może stwierdzić opony, banał jednak ja nigdy nie kupowałem nowych opon, te niby podobne, dobre opinie, a jednak inne, które lepsze lub macie jakieś inne propozycje?

https://www.oponeo.pl/dane-opony/imperial-ecodriver-5-205-50-r16-91-w-xl#341481156

https://www.oponeo.pl/dane-opony/zeetex-hp2000-vfm-205-50-r16-91-w-xl#325354376

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne na przodzie z bieżnika do tych Zeetexów, ale na pewno inna firma, jeżdżą jakieś pół roku pomijając sezon zimowy. Chyba za sztukę powyżej 250zł dawałem. Na razie nic się nie dzieje a Vectrą cisnę jakby miała 300 kunia hahaha... Serio nie oszczędzam jej w zakrętach i na spalanie też nie patrzę, piszczy, mieli kapcia i jeździ dalej. Oponki jeszcze dobrze wyglądają. Na tyle Michelin. Ponoć Uniroyal bardzo dobra marka opon. Vectra to taka odskocznia od 90KM w Seacie i Cytrynie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej w tej cenie kupić Dębicę Presto? Miałem Dębice w LII na zimowych i letnich Dębice i byłem zadowolony. W zeszłym roku Kupiłem zonie Uniroyal`e do Corsy D w mniejszym co prawda rozmiarze ale wydają się być Ok, jedynie śmierdziały gumą z pół roku jak wchodziło się do garażu. Jedyną oponę której bym nie polecał to Daytony. Miałem po zakupie w LII, były twarde i hałaśliwe. Brat też kupił do Focusa i tez niezadowolony. Jedyna zaleta Daytonów to fakt ze niektóre modele produkują w Polsce .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności