Skocz do zawartości

Sintra woda w środku


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem opla Sintry i któregoś dnia podczas deszczu na zakręcie na nogi poleciała mi woda. Podniosłem dywanik a pod nim mokro. Nie mam mam pojęcia skąd to może lecieć. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam i dziękuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Jutro popatrzę na odpływy i nadkole.

Ściągałem klapkę z boku na pulpicie tą gdzie z drugiej strony są bezpieczniki i wydaje mi się że to leci z góry. W czasie jazdy jest ok. Postała z godzinę na deszczu j przy ostrym zakręcie w prawo woda wlała się do środka na moją nogę która trzymałem sprzęgło.

 

[ Dodano: Pią Kwi 11, 2008 20:16 ]

Witam. Dzisiaj sprawdziłem (tak myślę odpływy) przy drzwiach w rogach na dole było dużo błota i liści ale myślę że nie to jest przyczyną. Sprawdzałem nadkola i wszystko jest ok. Zauważyłem że skrapla mi się woda na szybie zaraz przy pulpicie od strony pasażera. Zdemontowałem plastikową osłonę (tą gdzie jest wyświetlacz radia) i jest tam sucho. Nic nie widać. Nie mam pojęcie skąd może lecieć. Bita nie była wszystko oryginalne.POMOCY

 

[ Dodano: Pon Kwi 14, 2008 09:32 ]

Witam

Wczoraj padało i woda znowu w środku.

Mam pytanie czy pod osłoną (tą przy podszybiu) sa jakieś odpływy które mogły by się zapchać.Nie wiem czy mam ściągać tą osone czy to nic nie da.

 

[ Dodano: Pon Kwi 14, 2008 20:11 ]

POMOCY

Gdzie szykać tych odpływów.

Nie mam pojęcie skąd to leci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pod kratką podszybia są odpływy (i to wielkie!)Dostaniesz się po "postawieniu"wycieraczek w pion(wyłączając stacyjką) i odkręceniu wkrętów na podszybiu.Sprawdź jeszcze klejenie szyby i połączenia blach nadwozia na podszybiu.Zaobserwuj,co sie dzieje po oblaniu szyby wodą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno-najważniejsze-pamiętajcie o wymianie filtra p/pyłkowego!Przerabiałem to kiedyś w moim poprzednim autku-Viki B.Po wymianie filtrów przestała parować szyba i skraplać się woda :?: . PS.Filtry-komplet 2 szt-ok.35 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je przedmuchałem ale chyba musze kupic nowe bo podobno to nic nie daje.

 

[ Dodano: Czw Kwi 17, 2008 07:26 ]

Witam

Znalazłem wielkie odpływy je wyczyściłem.Nie było tam na tyle śmieci żeby nie ściekała przez nie woda.Jak zrobi się cieplej rozbiore w środku podszybie i sprawdzę czy nie leci przez szybę ale z tego co widziałęm pod szybą jest full jakiegoś czarnego silikonu.Może są gdzieś jakieś zaślepki przez które może lecieś kiedyś tak miałem w oplu Calibra że nie było zaślepki i woda leciała do środka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności