Skocz do zawartości

Sintra woda w środku


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Koledzy podpowiedzcie gdzie są te rurki od skraplacza,u mnie tez wystąpił ten problem z wodą z klimy pod dywanikami kierowcy.Planuję się za to zabrać,ale nie chciałbym niepotrzebnie rozbierać połowy auta.

Z tego co słyszałem trzeba rozebrać tunel środkowy i tam jest jakiś skraplacz czy coś.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koledzy Sintrowcy ponawiam pytanie odnośnie tej rurki od skraplacza też mam problem z wodą pod dywanikami i nie wiem gdzie szukać.

Z góry dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W benzynie skraplacz znajduje się w komorze silnika . Żadne rurki nie wchodzą do kabiny.

Jeśli chodzi o parownik to ten jest w kabinie ale czy tam wchodzą jakieś rurki to wątpie ,na rysunkach technicznych nic takiego niewidać.

Czy napewno jest to woda czy aby czasem nie wylewa się coś z układu chłodzenia ?

Czy to jest tyko po deszczu czy też podczas dni suchych?

Należy to dokładnie sprawdzić , a wtedy będziemy szukać dalej.

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na pewno jest to woda i raczej z klimy gdyż zalega od samego dołu, na razie suszę podłogę bo mokre są gąbki od podłogi i chciałbym się dowiedzieć gdzie szukać przyczyny aby nie potrzebnie nie rozkręcać.

PZDR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

mam problem z wodą pod dywanikami gdy chodzi klima. Już trzeci raz suszę dywaniki. Odpływ ze skraplacza jest drożny. Najprawdopodobniej rurka jest gdzieś pęknięta lub cieknie ze skraplacza. Czy ktoś miał taki problem albo wie jak sie dostać aby nie potrzebnie nie demontować niepotrzebnie całej deski rozdzielczej.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

 

musja, twój post przeniosłem do właściwego tematu/Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Posiadam od niedawna Opla Sintra silnik 2.2 benzyna+gaz.

 

Jak włącze klimatyzacje to leje się woda do wnętrza pod dywaniki.

 

I tu chciałbym zadać wam 2 pytania:

1.Gdzie dokładnie umiejscowiony jest skraplacz?

2.Gdzie leci oraz się kończy wężyk odrpowadzający wodę ze skraplacza?

 

Z góry dziękuję za odp.

Pozdrawiam

Molas

 

Przenoszę post do właściwego tematu/Kacper.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem dokładnie ten sam problem, woda pod wycieraczką kierowcy i pasażera... Przeciekało mi przy nadkolu trochę poniżej wysokości górnego zawiasu od strony kierowcy... woda sączyła się krawędzią w dół, przestał mi trzymać kit, którym była zabezpieczona jakieś łączenie... Dostęp był od środka po odwinięciu dywanika w prawą stronę... poza zasięgiem wzroku, ale dało się dosięgnąć ręką...

 

SSN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności