Skocz do zawartości

Opel Movano 3.0 zd30 składanie silnika .


felus11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo ☺️ serdecznie wszystkich w Nowym Roku 😊miałem okazję kiedyś gościć tu na forum i bardzo byłem zadowolony z uzyskanej wiedzy za ktorą bardzo mądrym dziękuję ,sprawa z jaką tu jestem jest typu składania silnika 3.0 zd30 Movano.więc tak kiedy wyszło że to uszczelka głowicy silnik na stół kiedy myślałem że na tym się skończy wyszło że mimo zrobionej głowicy musiałem dać blok do planowania i rozebrać wszystko bo gwarancja była wymiany uszczelki lecz tylko jej ale nikt nie planował bloku i lipa mi wyszła ,robiłem zdjęcia by po prostu osprzęt rurki itp złożyć jak trzeba w tym czasie kiedy blok zrobiony wystartowałem z składaniem i to było mi nie pisane telefon mi ukradli i poszły moje fotki co do osprzętu itp.I moja prośba jest tego typu ,czy wie ktoś gdzie można jakiś schemat uzyskać lub choć kto ma na składzie szrotu warsztatu taki silnik by zdjęcia na około uzyskać bardzo by mi to pomogło tu gdzie mieszkam nie mam takiej opcji ,dlatego liczę pomoc ,tego akurat silnika a to jest mój własny nigdy nie robiłem ,robiłem moje w osobówkach coś tam lecz tak jak teraz do zera nie ,nie jest to mi problemem lecz by pominąć skręcenie by potem rozebrać nie zabardzo się uśmiecha 😊jeśli jest ktoś w stanie poradzić bardzo o to proszę ,uszczelki itp wszystko mam tylko start z składaniem 😊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde 🤔a no jakoś pamiętam ☺️ przepraszam bo kiedy głowa nabita czym innym to tak jest i wszystko wypada ,tamten problem rozwiązany i już by było po sprawie głowica uszczelka .a tu teraz tyle doszło i to wtedy kiedy bus był potrzebny a to duży kontener i kabina duża ☺️ok postaram się tym razem posłuchać z większą uwagą 😊z tego co pamiętam to coś tam szukałem i nie znalazłem i potem nie wracałem do tego i wypadło z głowy ,a to jest jakiś jak mogę zapytać konkretne zapytanie z tym tisem 🤔

A konkretnie jak i gdzie tego TISa mogę znaleźć bo też trzeba wiedzieć gdzie w jakie półki zaglądać 🤔😊

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności