Skocz do zawartości

cb do użytku w weekend


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

a jeszcze jedno pytanie... bat od anteny da się troche zgiąć?

Jak masz dobrą antenę to ją zegniesz w pół i wsadzisz do bagażnika, po wyjęciu powinna bez problemu się wyprostować bez odkształceń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Midland 1001z? dobry to jest sprzęt? niższa półka niż uniden ale jechałem z takim radyjkiem+hustler ic100, trase Ostrów-Poznań i było rewelacyjnie jak na moje potrzeby. macie jakieś doświadczenia związane z tym sprzętem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Midland 1001z? dobry to jest sprzęt? niższa półka niż uniden ale jechałem z takim radyjkiem+hustler ic100, trase Ostrów-Poznań i było rewelacyjnie jak na moje potrzeby. macie jakieś doświadczenia związane z tym sprzętem?

Radio jak na początek nie jest złe. Szczególnie ze pewnie nie znasz lepszych. Ja jeżdżę z Unidenem 520 (jak juz pisałem) kiedy na chwile wziąłem do siebie alana78plus (super mi sie podoba wizual tego radia i kolor podświetlenia psuje mi do deski w oplu). I dobrze ze tylko na chwile bo zaraz wróciłem do kwadraciaka unidenka..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zakupiłem Midlanda 1001z + Hustler IC-100. Zestroiłem i się nim troche pobawiłem i spisuje się bardzo dobrze. Zobaczymy jak będzie po dłuższej trasie...

oto kilka fotek (sorry za jakość - robione na szybko telefonem)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

na razie zamontowane tak ale jak znajde chwile to się z tym pobawie i zamieszcze fotki dobrej jakości.

 

[ Dodano: Pią Kwi 25, 2008 20:00 ]

realny zasięg w mieście do 6 km.

 

[ Dodano: Wto Maj 06, 2008 21:21 ]

witam ponownie... chciałem się podzielić swoimi wrażeniami z przetestowania mojego Midlanda 1001z i Hustlera. Bardzo pozytywne wrażenie jak dla osoby która potrzebuje CB do informacji o korkach, objazdach i Misiach. Ładny czysty odbiór, zero problemów z nadawaniem. realny zasięg to około 10 km w trasie i 5-6 w mieście. POLECAM!

 

ps.

antena przy 180 nie spadła z dachu a czkolwiek troche się bałem...

 

pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a co myslicie o Intek M-150 PLUS?

zamierzam kupic moje pierwsze radio CB, jestem calkowicie zielony w tym temacie...

na co powinienem zwracac uwage przy zakupie bym byl zadowolony z zakupionego radia?

jakie wymiary ma to radyjko? domyslam sie ze wielkosc jest jego minusem bo nigdzie na aukcjach nie podaja :D pasuje mi jego wyglad, glosnik z przodu i automatyczny SQ. moj budrzet na radio mozna by powiedziec jest minimalny http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif czyli do 200-220 za radiotelefon i antenke tak do 100zl

 

doradzcie prosze jaki sprzet dla takiego laika jak ja bedzie odpowiedni :wink:

 

oczywiscie mam zamiar zakupic sprzet na allegro gdyz tam ten Intek M-150 kosztuje 200zl a u mnie w sklepach od 300 do 350 http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/crying.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie Intek m-150 puls i alan 109 maja te same funkcje. no intek ma am/fm co by sie moglo przydac po za granicami kraju. o alanie slyszalem duzo dobrego, zas o inteku m-150 nic. alan mniejszy (prawdopodobnie) ale intek ladniejszy :P alan chyba troszke tanszy.... no i ma diodowy wyswietlacz sygnalu co ywa przydatne.... ktos pomoze zdecydowac? :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

bardzo jest zachwalany Uniden PRO520xl lecz on nie ma homologacji

mówią też by się tym nie przejmować

z zwrócić musisz by miało odpowiednie filtry ANL RFG

ja mam Inteka M-790 PLUS teraz czekam na porządną antenę bo jak mówią to podstawa

to co wiem to na Inteki mówią szumofony no lecz ja mówię zawsze jak nie sprawdzę to nie uwierzę

poczekaj jeszcze trochę może jeszcze ktoś się wypowie :lol:

 

Poprawiłam ort/Tajga75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności