Skocz do zawartości

Rzeczywisty przebieg...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

??? Zgadzam się z tobą , JA też jestem przeciwny kręceniu liczników. Uważam , że 80% sprowadzonych fur ma kręcone liczniki :( . U mnie gościu kupił asterkę 1,4 z 92r. z orginalnym przebiegiem 300tys. i śmiga. Jest b . zadowolony, wymienił tylko amory z tyłu i jest git . 8) Pozdro. :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja również jestem przeciwny cofaniu liczników ale gdy sprzedawałem swoją Asterkę z 98 roku z przebiegiem 117tyś gdzie auto było serwisowane do końca, oczywiście książka, rachunki do wglądu to co niektórzy z niedowierzeniem patrzyli na mnie a tym bardziej na ilośc kilometrów. Gdzie tu sens a gdzie logika??? ??? Niestety w naszym "pięknym i tanim" kraju wszyscy są już przyzwyczajeni do tego że na każdym kroku trzeba być czujnym ponieważ oszustwo jest u nas na porządku dziennym!!! Pozdrawiam :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek

ja jak sprzedawałem swoją asterke f z 1998r to miałem problem ,bo silnik był ''za czysty''.klieńci sie bali ,ze auto jest odpicowane do sprzedaży i ma jakąś wadę,a ja poprostu lubie jak coś jest czyste.gdy myłem nadwozie zaglądałem też do silnika i troche go poczyściłem :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: Witam tak czytam o tym kręceniu liczników i tak sobie pomyślałem czy był by to duży problem by za każdym razem urzędy( które tyle wymagają )prowadziły zapisy przy sprzedaży auta ile miał przebiegu by było to może nie tyle ,że jest odnotowane ale również możliwe do sprawdzenia.Myślę ,że czas by firmy ubezpieczeniowe wymagały wpisu w karcie wozu o każdym wypadku (jeżeli wymagają przeglądu powypatkowego)i to już daje jakiś opis kupowanego auta jego historię i t.d.Dobrym pomysłem jest też po przeglądzie tech.auta by był w dowodzie rejestracyjnym wpisany przebieg.I to już w jakimś stopniu utrudni oszukańczy proceder w naszym kraju :(:) Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam przypadek kolegi który sprzedał pojazd z przebiegiem 165.000 km dla handlarza pojazdami a nastepnie po około miesiącu pojawił sie u niego nowy nabywca uradowany że kupił ten samochód od przygodnego, "ciemnego" sprzedawcy gdzie jednak w umowie oraz na liczniku było jedynie 35.000 km. A nowy właściciel chciał tylko aby kolega mu przepisał date zakupu gdyz handlarz nawet go na sienie nie zarejestrował a jedynie dokonał korekty stanu przebiegu pojazdu i zgarnął 5.000 zł. :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość Anonymous

Ja kupiłem astre G z 1999 roku z przebiegiem 167000 km. Po zarejestrowaniu się na forum przestudiowaniu instrukcji użytkowania sam doszedłem do wniosku że licznik astry, którą zakupiłem został beszczelnie cofnięty i to jest w dodatku diesel więc to mało realny przebieg. Tego procederu nie da się uniknąć. Cofanie liczników jest na porządku dziennym i nic i nikt nie jest w stanie tego zmienić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem astre G z 1999 roku z przebiegiem 167000 km. Po zarejestrowaniu się na forum przestudiowaniu instrukcji użytkowania sam doszedłem do wniosku że licznik astry, którą zakupiłem został beszczelnie cofnięty i to jest w dodatku diesel więc to mało realny przebieg. Tego procederu nie da się uniknąć. Cofanie liczników jest na porządku dziennym i nic i nikt nie jest w stanie tego zmienić.

Sorry , ale stary kotlet :mrgreen::mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odgrzewam jeszcze raz. Czy to prawda że autentyczny przebieg w niektórych autach można odczytać z modułu sterowania pompą? Wiadomo że będzie autentyczy, jeśli ow nie był wymieniany. Podobno coś takiego nie łatwo przeprogramować w przeciwieństwie do licznika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

To odgrzewam jeszcze raz. Czy to prawda że autentyczny przebieg w niektórych autach

można odczytać z modułu sterowania pompą?

Na pewno nie w Astrze II.

 

Natomiast "dobrzy" handlarze już wiedzą jak przekręcać przebieg we wszystkich elementach samochodu gdzie jest zapisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności