Skocz do zawartości

Rzeczywisty przebieg...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

david, wiesz, ze Polak to potrafi. Nio dla samego siebie mozesz zmieniac sobie stan licznika i codziennie, ale w momencie gdy sprzedajesz auto z fałszywym stanem licznika jest to chyba OSZUSTWO :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dokladnie jest oszustwo :mrgreen: i jak jestes to w stanie udowodnic ze gosc od ktorgo zakupiles autko krecil przebieg to mozesz zlozyc doniesienie do prokuratury o oszustwie Choc pewnie skonczy sie jak wiekszosc spraw :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No właśnie jeśli zechce sprzedać wówczas mogę mieć przez to tylko problemy.

Ale z ASO dam sobie spokówj. Może wymienię licznik...

Tylko chciałbym żeby mi wskazywał poprawnie. A oszukuje o jakieś 30 km/h przy jeżdzie na niższej predkości. Czy próba ustawienia wskazówki da jakiś efekt?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja z innej beczki

ogladalem kiedys taki program i tam gosciu ocenial przebieg wzrokowo. stan kierownicy ,fotela

kierowcy, tapicerki, dzwigni zmiany biegow, pedalow i wykladzinki pod nimi . gosciu sie musial wiele aut naogladac co by sie tego nauczyc :wink: sprawdzalem tak kumpla auto w porownaniu z moim i faktycznie to dziala.moj ma 200tys a kumpla 90 sa tak samo zuzyte....

ciekawe dlaczego? 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chciałbym żeby mi wskazywał poprawnie. A oszukuje o jakieś 30 km/h

 

nieodpowiedni rozmiar opon, też może przekłamywać prędkość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie łudzcie się że przebieg jest zapisany w oplach gdzieś poza licznikiem,jeżeli został fachowo cofnięty to nie ma absolutnie żadnej możliwości jego odczytania,mam w rodzinie osobę która od lat zajmuje się samochodową elektroniką ,nawet posiada pełnego serwisowego techa ll i między innymi również interfejs do cofania liczników i na dzień dzisiejszy nie ma takiego samochodu w którym by nie cofnął licznika,robi nawet merce i b-mki z rocznika 2006,co prawda trwa to trochę bo tam przebiegi są zapisane w kilku miejscach(Komp,immo,nawet w kluczykach itp)i trzeba zmienić we wszystkich naraz bo w przeciwnym razie po pewnym czasie wyświetlacz przebiegu wróci do prawdziwego stanu.Nie pochwalam tego procederu,ale każdy zarabia na czym się da

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam interfejs do swojej Astry który kosztował 40zł (w tym wtyk 35zł). Jego główne zastosowanie to zczytywanie i kasowanie błędów. Nawet taki zwykły kabel z odpowiednim oprogramowaniem potrafi zmienić stan licznika. Jak dla mnie - nie ma sensu kręcenia licznika - moim samochodzie - bo sam z własnej nieprzymuszonej woli prowadzę dokładną książkę pojazdu i wpisuję tam wszystkie historie napraw i "pielęgnacji" samochodu. Poza tym gdy sprzedawałem swój ostatni samochód to z tego powodu miałem na niego dużo klientów gdy zobaczyli te moje wypociny (oczywiście posprawdzali to co się dało - czy pokrywa się to z moją "książką").

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek
Ja przy sprzedaży nie zmienię, bo co to da?Ile zyskam?

A tak mam spokojne sumienie

 

 

ja tez nie zmienie przebiegu mojego autka przed sprzedazą.uważam,że oszukiwanie ludzi jes bezsensu. :mrgreen: .wolę sprzedac komus samochod z oryginalnym przebiegiem chocby wskazywal on te 300kkm.przynajmniej klient bedzie wiedzial na czym stoi , a ja bede mial czyste sumienie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności