Skocz do zawartości

Uszczelka pod glowica


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gomezzz1
opelek16, nie napisałeś ile Ci ubyło...jak nie masz oleju w płynie, poziom oleju też w normie, nie dymi na siwo, nie wywala płynu z układu to nie szukaj dziury w całym :beer: zwróć uwagę czy dalej Ci będzie ubywać i ile...pamietam jak miałem Astrę to zimą też mi troszkę ubywało płynu, nie było widać żadnych wycieków a raz na jakiś czas minimalnie trzeba było dolać. Ewentualnie posprawdzaj może jakąś opaskę trzeba dociągnąć na przewodzie, czasami zdarza się, że zaczyna gdzieś na łączeniu delikatnie się sączyć :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość opelek16

nie napisałeś ile Ci ubyło

gdzies okolo z 1cm

jak nie masz oleju w płynie

nie zaobserwowalem tego a zagladam do zbiornika czesto

poziom oleju też w normie

raczej nie wchodzi na drut, mysle ze w normie

nie dymi na siwo

dymi na bialo i chyba jest zapach slodkawy, jak moge inaczej sprawdzic ta slodkosc??

nie wywala płynu z układu

raz mi wywalilo ze zbiorniczka bo mialem pochlapane pod maska, teraz dokrecilem korek i jest ok

może jakąś opaskę trzeba dociągnąć na przewodzie, czasami zdarza się, że zaczyna gdzieś na łączeniu delikatnie się sączyć :beer:

sprawdze ale mysle ze jest ok bo pod autem nie ma zadnych wyciekow a tym bardziej na silniku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1

gdzies okolo z 1cm

to nie jest dużo

 

 

dymi na bialo i chyba jest zapach slodkawy, jak moge inaczej sprawdzic ta slodkosc??

może to tylko para, co do tego jak sprawdzić zapach/smak to nie wiem :beer:

 

moim zdaniem, tak jak pisałem wyżej, nie masz chyba narazie się co przejmować, obserwuj czy dalej będzie Ci ubywać płynu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opelek16

Ok dzieki za zainteresowanie tematem. A swoja droga to pozdrawiam Hrubieszow, pochodze z Wlodawy choc obecnie mieszkam w Gdansku

co do tego jak sprawdzić zapach/smak to nie wiem

jak ktos wie jak to sprawdzic to prosze o podanie tego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

sprawdze ale mysle ze jest ok bo pod autem

nie ma zadnych wyciekow a tym bardziej na silniku

Nie musi być wycieku przy silniku. Może czasem być przy chłodniczce ogrzewania i wówczas będzie mokro w środku auta. Choć możesz tego nie zauważyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opelek16

Nie musi być wycieku przy silniku. Może czasem być przy chłodniczce ogrzewania i wówczas będzie mokro w środku auta. Choć możesz tego nie zauważyć.

czyli gdzie? przy nogach kierowcy patrzylem reka i nie bylo mokrego, gorzej bylo u pasazera gdzy dotknalem bylo wilgotno tam wsadzilem gazety zaraz pojde zobaczyc czy wchlonely

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1

gorzej bylo u pasazera gdzy dotknalem bylo wilgotno

no to teraz musisz użyć funkcji szukaj bo są tematy o cieknącej nagrzewnicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opelek16

sprawdzilem gazety i musze powiedziec ze jestem zaskoczony bo myslalem ze beda mocniej wchlonieta wilgoc a tu szalu nie ma zostawiam je jeszcze na noc. ubywa mi 1cm plynu przed chwila znow dolalem kuzwa gdzie ten plyn spierdziela :beer:

 

ps. ide poczytac o tej nagrzewnicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1

sprawdzilem gazety

do takich rzeczy dobry jest też "żwirek dla kota", rozsypujesz go, absorbuje wilgoć a potem zbierasz odkurzaczem ;/:beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności