Skocz do zawartości

klocki hamulcowe


Rekomendowane odpowiedzi

wiem że dostałem odpowiedz nie chce dostać minusa

szczupak67, to nie powielaj tych samych pytań

Skoro dostałeś odpowiedź to w czym rzecz?

Wymieniłeś klocki i czujniki, a nadal masz komunikat, to rozepnij wtyczkę i sprawdź co będzie po złączeniu pinów w kostce czyli ich zmostkowaniu, jeśli komunikatu już nie będzie po kolejnym odpaleniu - to coś nie tak z czujnikami.

czy mam wymienić czujniki czy tak mogę jechać

To jest tylko funkcja informacyjna i można jeździć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź osadzenie czujnika w klocku czasem kruszeją i nie trzyma dobrze stąd problemy, ale czujnika z klockami nie dostaniesz musisz kupić osobno, albo sprawdź połączenie na wtyczce.

 

ps. Kolego DAROMV6 może byś tak komuś coś tak czasem doradził a nie tylko negował wszystko , rozumiem że działasz z ramienia administratora albo nim jesteś ale daj sie ludziom wypowiedzieć bo wprowadzasz złą atmosferę na forum to moje zdanie pozdrawiam

 

a poza tym nie jest tak że o danym modelu wypowiadają się ludzie którzy go maja?:D pozdrawiam serdecznie http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson135,

Wypowiedzieć to nie znaczy pytać kilka razy o to samo http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

Co do doradzania i negowania - zawsze możesz najpierw przejrzeć dokładnie moje posty i wyrazić swoje zdanie w odpowiednim dziale.

 

Zdrowych i pogodnych życzę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym nie jest tak że o danym modelu wypowiadają się ludzie którzy go maja?:D

nie jest tak

wypowiadaja sie Ci co maja wiedze na odpowiednim poziomie

a kolega Szczupak pytal o to samo w 3 tematach jakie zaczal

i w kilku innych

mimo uzyskania odpowiedzi

 

wiec koniec tematu

jak masz jakies ''ale'' do pracy moderatorow to zglos to wyzej

a nie na forum smarujesz

 

smacznego jajka http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/mg.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson135, znaczy wolisz wolność słowa?

A jak ci padnie zafira i zajrzysz do szukajki, to znajdziesz 3000 tematów, z czego 2000 będzie wyświetlonych tylko dlatego, że ktoś napisał to samo w 10 działach jak zrobił to szczupak?

Ktoś musi tu trzymać porządek, bo inaczej będzie śmietnik.

Zdaje mi się, że zbyt lajtowo traktujemy regulamin, przez to my mamy więcej roboty, a takie coś:

daj sie ludziom wypowiedzieć bo wprowadzasz złą atmosferę na forum to moje zdanie pozdrawiam

mnie osłabia, może zaproponuję ci czat?

Tam możesz wyrażać opinię do woli, tu są pewne reguły niestety.

 

Tak na marginesie, zaglądałeś w posty DAROMV6?

Dalej twierdzisz, że nie pomaga?

Mokrego życzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności