Skocz do zawartości

CC 900


Gość guniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kill3rReaper
red devil, ja tylko mówię co widziałem ;) Co do tej ekomoniczności, to owszem zgodzę się, ale gdyby CC/SC miało tak cieńką blachę i by były tak lekkie też by pewnie paliły malutko, a może nawe mniej. Co do ilości drzwi: zgadzam się, tu rządzi Tico.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja stawiam na Unooooooooooooooooooo ;)

również ma 5-tke drzwi i pali mało a i wygodny jest

:D CCi SC i TICO to przy tym "kurduple" motoryzacyjne :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Unooooooooooooooooooo :)

również ma 5-tke drzwi i pali mało a i wygodny jest

:wesoly: CCi SC i TICO to przy tym "kurduple" motoryzacyjne :roll:

Uno to fiat a jak każdy wie fiat i ford chu** wart:P

Silnik 1.0 jest za słaby a 1.4 to przestarzała konstrukacja a co za tym się wiąże żarłok.

Jakość wykończenia jest daleko poniżej poziomu. Szczeliny między poszczególnymi częściami karoserii różne u każdego egzemplaża. I nikt niech nie mowi że widziałem po wypadku bo po wyjechaniu z fabryki już tak jest:p

 

A co do SE to po 36000 zawiasów nie ma, wszystko grzechocze i sięsypie.

To jest na przykładzie 9 białych:p SE które jeżdża co drugi dzień przecientnie po 300 km.

 

 

Ktoś tam sprzeczał się jak wygląda Tico po dzwonie. Odp jest prosta tak samo jak kazdy inny w zależności w co się przywali

Ale jak sie myśli to i można jeśdzić. Wiadomo że 100 km/h w ostre zakręty nie będziesz wchodził bo Tico nie jest do tego ale jak sie znajdzie jakiś idiota to... (wiadomo)

 

Moim zdaniem najekonomiczniejszym autem do miasta jest tico. Żeby jeszcze miało wspomaganie kierownicy to byłoby super ale i tak lekko kręci sie kółkiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem CC 900 4 lata i złego słowa nie powiem.Spalanie w trasie 4,7l przy jezdzie z cieżką nogą,a wkoło komina niecałe 6l.

Plusy CC-ocynk blacha,tanie części i mój miał nakulane ponad 100kkm i tylko siadł aku.

Były CC z gaznikiem i z wtryskiem,oczywiscie gazniki wypadają z obiegu,bo bardziej awaryjne i wiecej paliły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uno to fiat a jak każdy wie fiat i ford chu** wart:P

Silnik 1.0 jest za słaby a 1.4 to przestarzała konstrukacja a co za tym się wiąże żarłok.

nie każda morda pasuje do forda :)

silnik 1,4 (miałem taki 5 lat) nie był zły-był super ,nie psuł sie,gazu palił ok 8,5 l przy nie ekonomicznej jeździe,benzyny ok 7 l.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Taaaak, te powiedzenia typu Fiat i Ford... Tak mówią ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o samochodach o których tu mowa. Uno jest bardzo przyzwoitym samochodzikiem, a 1.0 wcale taki bardzo słaby nie jest. Narzekają ludzie na Fiaty i Fordy, ale Focusa to by dużo osób chciało mieć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek

jakiej mocy były silniki CC 900? bo spotykam sie 45 i 55 km,i też silniki 1100?

o ile się nie mylę to były dwa warianty mocy CC900 - 39km i 41km , a CC1100 54km

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności