Skocz do zawartości

DVD w zafirze


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam,

 

Jako że zafira to samochod rodzinny :) a moja latorosl coraz wieksza sie robi, postanowilem zamontowac dvd. I teraz pytanko do Was - co polecacie - nie chodzi mi o marki, czy modele, a raczej sposob montazu zestawu - gdzie umiescic ekran,ekrany, a gdzie odtwarzacz??. Dodam, ze mam szyberdach, wiec montaz pod sufitem odpada....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

na allegro jest od zatrzęsienia takich zestawów... tylko niewiem jak to sie ma do jakosci... ja odtawrzam dzieciakom filmy na Sony playstation portable i dzwiek transmitterem przesylam i dziala fajnie... i zdjac mozna kied sye chce...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Ja też chcę zainstalować dvd w mojej zafirze poniewaz wyjezdzamy w dluzsza trase.Zastanawiam się nad uchwytem z Allegro:http://www.allegro.pl/item393606580_uchwyt_na_zaglowek_dla_monitorow_nowy_fv.html

Według opisu można go montować tak żeby odtwarzacz był między siedzeniami,więc dzieci nie mają problemu że jeden widzi lepiej a drugi gorzej.Co do odtwarzacza ja kupiłem taki:http://www.easytouch.pl/PL/products/consumer_electronics/p22865/et-ps700/

Mam go już dwa lata i nie narzekam.Jedyna usterka to uszkodził się pilot zdalnego sterowania,ale że sprzęt był na gwarancji(2 lata)to wymienili mi całość (pilot i dvd) na nowe i gwarancja leci od nowa.Czyta wszystkie płytki,w przeciwieństwie do firmowych grundigów i philipsów które testowałem w mediamarkt.

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam 10" DVD+TV pod sufitem- gorąco polecam wszystkim rodzicom-kierowcom. Spokój za kółkiem (nawet przy zajętych 7 miejscach)- bezcenny!

Widziałem (Allegro, sklepy internetowe w USA) rozwiązania DVD na nóżkach mocowanych do tunelu środkowego, ekran jest mniej więcej na poziomie zagłówków. Są także DVD przenośne tymczasowo montowane pod sufitem- jest to także dodatkowa opcja wyposażenia Zafiry ;p . W przypadku dwójki dzieci polecałbym jednak (w zależności czy topór wojenny jest wykopany - dwa egzemplarze lub zakopany - jeden) jakiś tani przenośny odtwarzacz DVD z supermarketu i mocowanie go do zagłówka paskiem. Sam stosowałem taki z Auchan za jakieś 340 PLN: szerokie 7" DVD+Divx+TV+odtwarzanie z SD+ odtwarzanie z USB, antywstrząsowe z dodatkowym zasilaniem z gniazda zapalniczki. Bardzo solidne, ekran obraca się w dwóch osiach, działa do tej pory bardzo OK i na te parę lat do kolejnej rewolucji cyfrowej na pewno wytrzyma. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 10" DVD+TV pod sufitem- gorąco polecam wszystkim rodzicom-kierowcom. Spokój za kółkiem (nawet przy zajętych 7 miejscach)- bezcenny!

Widziałem (Allegro, sklepy internetowe w USA) rozwiązania DVD na nóżkach mocowanych do tunelu środkowego, ekran jest mniej więcej na poziomie zagłówków. Są także DVD przenośne tymczasowo montowane pod sufitem- jest to także dodatkowa opcja wyposażenia Zafiry ;p . W przypadku dwójki dzieci polecałbym jednak (w zależności czy topór wojenny jest wykopany - dwa egzemplarze lub zakopany - jeden) jakiś tani przenośny odtwarzacz DVD z supermarketu i mocowanie go do zagłówka paskiem. Sam stosowałem taki z Auchan za jakieś 340 PLN: szerokie 7" DVD+Divx+TV+odtwarzanie z SD+ odtwarzanie z USB, antywstrząsowe z dodatkowym zasilaniem z gniazda zapalniczki. Bardzo solidne, ekran obraca się w dwóch osiach, działa do tej pory bardzo OK i na te parę lat do kolejnej rewolucji cyfrowej na pewno wytrzyma. :-)

Niby miejsce pod sufitem jest niezłe patrząc z perspektywy dzieci na tylnim siedzeniu ale niestety ma swoją wadę - po rozłożeniu monitora nic nie widać w lusterku wstecznym :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności