Skocz do zawartości

DVD w zafirze


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Ja tez kupilem odtwarzacz montowany do zaglowka. Jest troche z tym zabawy przy kazdym montowaniu, ale przynajmniej mam pewnosc, ze nikt nie wybije mi szyby zeby go ukrasc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam 10" DVD+TV pod sufitem- gorąco polecam wszystkim rodzicom-kierowcom. Spokój za kółkiem (nawet przy zajętych 7 miejscach)- bezcenny!

Widziałem (Allegro, sklepy internetowe w USA) rozwiązania DVD na nóżkach mocowanych do tunelu środkowego, ekran jest mniej więcej na poziomie zagłówków. Są także DVD przenośne tymczasowo montowane pod sufitem- jest to także dodatkowa opcja wyposażenia Zafiry :( . W przypadku dwójki dzieci polecałbym jednak (w zależności czy topór wojenny jest wykopany - dwa egzemplarze lub zakopany - jeden) jakiś tani przenośny odtwarzacz DVD z supermarketu i mocowanie go do zagłówka paskiem. Sam stosowałem taki z Auchan za jakieś 340 PLN: szerokie 7" DVD+Divx+TV+odtwarzanie z SD+ odtwarzanie z USB, antywstrząsowe z dodatkowym zasilaniem z gniazda zapalniczki. Bardzo solidne, ekran obraca się w dwóch osiach, działa do tej pory bardzo OK i na te parę lat do kolejnej rewolucji cyfrowej na pewno wytrzyma. :oops:

Niby miejsce pod sufitem jest niezłe patrząc z perspektywy dzieci na tylnim siedzeniu ale niestety ma swoją wadę - po rozłożeniu monitora nic nie widać w lusterku wstecznym :(

Tutaj sie z Toba niezgodze. Ja mam orginalny DVD:

http://www.ekoforum.pl/forum/album_pic.php?pic_id=40

 

Ekran zajmuje minimalna powiezchnie pola widzenia w tylniej szybie, zaglowki zaslaniaja o wiele wiecej.

http://www.ekoforum.pl/forum/album_pic.php?pic_id=41

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mozna kupic taka zabawke i jaki koszt jest tez imprezki , moj syn 4 lata o niczym innym nie mowi tylko o filmach w autku

 

U mnie bylo to juz orginalnie zamontowane. Auto bylo kupione w Belgji, a ze zamowilem je przed Bozym Narodzeniem to byl to prezent serwisu.

Opel ma cos takiego w programie wyposazenia, ale ile to kosztuje teraz to niemam pojecia. W 2004 jak zamowilem to auto, koszt DVD wynosil okolo 1800 €.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W 2004 jak zamowilem to auto, koszt DVD wynosil okolo 1800 €.

:shock: za ta kwote w pln beda 2 tv + jakis odtwarzacz , ale dzieki za info

 

Teraz to i w niemczech kompletny DVD do montazu w samochodzie dostaniesz za okolo 100 €.

W moim przypadku byl to prezent belgijskiego autohandlaza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

A nie miałeś żadnych problemów z montażem tj.

- czy musiałeś wycinać podsufitkę

- skąd wziąłeś prąd

i czy mocowanie (zawierty) było gotyowe w dachu ?

 

Też się przymierzam do montażu takiego dvd autovision i nie wiem czy robić samemu czy oddać do serwisu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności