Skocz do zawartości

DVD w zafirze


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

W moim przypadku byl to prezent belgijskiego autohandlaza.

 

A nie miałeś żadnych problemów z montażem tj.

- czy musiałeś wycinać podsufitkę

- skąd wziąłeś prąd

i czy mocowanie (zawierty) było gotyowe w dachu ?

 

Też się przymierzam do montażu takiego dvd autovision i nie wiem czy robić samemu czy oddać do serwisu.

Pozdrawiam

Więc sam sobie odpowiedz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Witam szanowne grono. Mam pytanie odnośnie rozdzielczości monitorków, rozglądam się za zagłówkowym i nie wiem czy szukać z minimalną rozdzielczością 1440 x 234, czy te słabsze (tańsze) są wystarczające, czy oby nie latają piksele jak się ogląda jakiś filmik. Do wyboru jest cała masa sprzętu (allegro) i w wielu przypadkach ciekawa oferta (teoretycznie) jest tak skonstruowana, ze sprzedający nie podaje rozdzielczości, a po skontaktowaniu okazuje się własnie, że jest mała co wiąże się ze słabą jakością obrazu. Jeśli ktoś mógłby coś w tej kwestii byłbym wdzięczny - pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ta rozdzielczosc co podajesz to chwyt marketingowy - podaja w subpixelach. W pixelach jest 3x mniej w poziomie. Przy 7 czy 8" w samochodzie jest to wystarczajace, ale jakbys chcial ogladac tez stacjonarnie w dobrej jakosci to juz rozdzielczosc troche kiepska. Dlatego osobiscie zdecydowalem sie na nieco drozsze rozwiazanie 800x480.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram cbm80 w sprawie rozdzielczosci, ja kupilem przenosny - wieksza mobilnosc urzadzenia, nie tylko w aucie mozna ogladac,

w sieci mozna znalezc z 2ma monitorami tez dobre rozwiazanie, zdaje sie philips oferuje z oryginalnym montazem,

no ale ja sie nastawialem na obsluge wielu formatow, nie tylko standardowe ale i te najnowsze... (avi mp4 itp) na to tez nalezy zwrocic uwage przy kupnie dvd...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Odświeżam temat.

 

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem:

http://www.allegro.pl/item631529413_manta_dual_kombajn_przenosny_2xlcd_7_usb_sd_dvd.html

 

Co sądzicie? Ktoś z czegoś takiego korzysta? Jakies opinie o jakości i generalnie o pomyśle?

Warto?

 

Dwie córki siedzą za plecami w samochodzie, mam jakieś 1,7k kilometrów do przejechania w drodze na wakacje, przydałoby się...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności