Skocz do zawartości

Pomozcie z tym BMW


Gość GmsMetallica

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GmsMetallica

Witam

chcialbym zapytac o model tego bmw bo juz zglupialem, z gory mowie ze dokumentow jeszcze nie czytalem ale wiem tylko tyle ze silnik ma 2.0 i rocznik '83-'84,

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

[ Dodano: Wto Sie 05, 2008 16:29 ]

powiedzcie albo dajcie linki ze specyfikacja tego auta, bylbym bardzo wdzieczny

 

[ Dodano: Wto Sie 05, 2008 16:33 ]

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GmsMetallica

GrzECHO, nie kupuje ale robie dziewczynie auto bo stalo 2 lata i trzeba przygotowac do przegladu, uwaga wdala sie mala skucha :) atuo jest z silnikiem 1,8 a nie 2,0 jak mowilem na poczatku oraz data produkcji to '90 jeszcze mam model jest to 318i(chyba) a KW nie podaja,

 

[ Dodano: Sro Sie 06, 2008 09:23 ]

mam pytanko, czy tloczki w przednich hamulcach pomimo (prawdopodobnie) braku plynu hamulcowego powinny wypychac klocki :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

zibi, dzieki zibi, dzis bawilem sie z tymi hamulcami bo kupilem sciagacz i wcisnelem te tloczki ale zobacze jak to bedzie z odpowietrzeniem (dobrze ze sie odkrecaja odpowietrzniki)

Mam pyt odnosnie WD40 bo na opakowaniu nic nie bylo wspomniane, a mianowicie czy nie wiecie jak wplywa na gume i inne gumowe rzeczy, bo sikalem przy tym tloczku i nie wiem czy cos z tymi gumami moze cos sie stac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek
GmsMetallica, jeżeli jest to rocznik '90 to ten silnik ma 115 kmprzy 5500 obr/min . v max 190 / 165 Nm przy 4250 obr/min , 0-100 km/h 10,8s ,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

:-) panowie stla sie rzecz straszna ;] mianowicie urwal sie ze starosci odpowietrznik od tylnego hamulca (Bebnowy) i chyba sie stanie to z drugim (tak sadze, bo jest podobnym stanie korozji) poradzcie co zrobic z tym urwanym i z tym drugim zeby nie urwac, Spsikalem WD40 dzis i wczoraj, dodam ze przod sie odkreca i jest ok,

P.S. mialem na mysli rozwiercic i nagwintowac ale nie wiem czy dostane nowe wieksze odpowietrzniki ;p poradzcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego urwanego cieknie? W rozwiercanie bym się nie bawił nie zawsze efekt jest zadowalający ze szczelnością. Jeśli hamulce są bębnowe to sprawdziłbym, czy czasem cylinderki się nie zapiekły w razie potrzeby od razu je wymienisz i będziesz miał nowe odpowietrzniki, a kupisz i po 20zł nowe i takie ceny też widzę na allegro :-)

BMW 3 E30 318, a jaki kod silnika - jest na bloku zobacz rozpracujemy dane ;]

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności