Skocz do zawartości

Podświetlanie regulacji nawiewu Astra F


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

pokrętło światełteż ma swoją żarówkę ale żeby ją wymienić musisz je rozebrać, wylutować starą żarówkę i wlutować nową. jedyny problem z tym pokrętłem jest taki że trzeba uważać żeby nie powyskakiwały kuleczki które tam są bo potem czas złożenia (30min) przedłuża się czasem do 3 godzin :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
Tam są 2 żarówki, wymiana nie jest taka straszna.

 

Czy tam są żarweczki R5 /T5?? a w liczniku ile ich jest?? 4?? czy moge zastosować dziody led niebeiskie czy lepiej wyglada R5/T5 czy jakoś tak Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w konsoli środkowej wymieniałem żaróweczki teraz wszystko ładnie świeci. Ale chciałbym zrobić teraz na niebiesko. czy wystarczy kupić diody i włożyć w miejsce zwykłych żarówek czy trzeba cosik kombinować??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KEYSSE diody tylko z oprawką :mrgreen: nie będziesz miał kłopotów z lutowaniem :D na allegro są cenowo i jakościowo do 4zeta za sztukę wysyłają w kopercie zamów więcej opłata 4,50 wartość parametrów diody jest taka sama jak żarówki :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous

witam tez miałem taka sytułację Tylko teraz mam problem z włącznikiem co jest pod kontrolka ogrzewania tylnej szyby jest pod nia wlacznik powietrza tzw, ze powiem co jak go sie włączy to powietrze sie toczy wokół I tu mam problem ściągnąłem to wymieniłem żarówke i jak założylem spowrotem i właczam to nie trzyma mi ZUWAżYLEM ZE malutka czesc ktora nie wiem jak i gdzie on ma byc i raczej przez to ten wlacznik nie trzyma bo po nacisnieciu odrazu sie cofa. za podpowiedz z gory dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo juz o tym na forum

 

jest gdzeis nawet fotka - jak ten krazek ktory masz teraz w rece ma tam byc wlozony - sa tam takie prowadnice na niego (kalwisz obiegu wewnetrzengo wpisz to znajdziesz - upewnij sie czy ten twoj krazek jest jeszcze caly - bo jak nie to nei ma go po co tam nawet wciskac)

ogolnei jest to rzecz nei do zdobycia - ale jak by sie okazalo ez potzrebujezs jednak nowy to daj znac - cos sie zalatwi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dzieki za odpowiedz ale nie moge znales tego na forum ....

wystepuje mi jakis blad ale bede probowal dalej ./ :)

a przeczytalem o tym ale nie wiem jak mozna to zamontowac ten maly małego mosiężnego krążka o ktorego mi chodzi i nie wiem w ktorym miejscu on ma byc zamontowany ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności