Skocz do zawartości

Jaka jest własciwie różnica pomiędzy Tigrą i Corsą?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy proponuję wrzucić na luz bo zaczynacie oftopicować i się po prostu kłócić.

Każdy chwali swoje, a ten temat nie jest od tego.

A co do bagażnika w Tigrze jest większy niż w Corsie. Kiedyś widziałem zdjęcie z akcji policyjnej kiedy to złodzieje w Tigrze wieźli jeśli dobrze pamiętam około 700 kg cementu :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Gość Mefistofeles

To ja może też sie wypowiem :beer:

 

Tigra według mojej dziewczyny wygląda z każdej strony jak by była nie pełno sprawna.

Na pytanie dlaczego odpowiedziała mi tak: "Bo tak jest".

 

Z mojego punktu widzenia nie jest to samochód ani rodzinny, ani sportowy. Tak jakby konstruktorzy nie mieli pomysłu na niego. Tylna szyba jest po prostu tragiczna:|

 

A corsa B :beer: hmmm tym śmigam i jestem w 100% zadowolony :mrgreen: Mały ale pojemny samochód :beer: pamiętam jak z kolegami pojechaliśmy na narty..... 5 osób !! + cały sprzęt i wszystko się zmieśćiło :mrgreen: nawet najważniejsze..... Czyli piwko :beer:

 

 

Corsa ma sympatyczną sylwetke która wciąż jest na czasie :beer:

 

poprawiłem ''regulamin 3,1''/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corsa ma sympatyczną sylwetke która wciąż jest na czasie

Popieram.

Japońskiemu styliście który zaprojektował nadwozie Corsy B trzeba dać medal.

Stworzył cos co jest ponadczasowe, pamietać trzeba ze Corsa B stylistycznie ma już 16 latek a wciaż wygląda nowoczesnie i atrakcyjnie.

Podobnie jest zreszta z Omegą B.

Takie jest moje skromne zdanie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Mefistofeles

takiej głupoty to jeszcze nie słyszałam....Tigra wygląda jakby była niepełnosprawna... to zapytaj swojej laski czy Tigra nie ma ręki, a może nogi?? a może jest głucha? A może na wózku jeździ? A może ona widziała tylko jakąś po wypadku??

 

5 osób się zmieści w Corse... ale by 5 sprzętów? :(

 

Jedno jest pewne Corsy i Tigry nie można porównywać pod względem miejsc... - bo to zależy kto do czego auto potrzebuje...

 

Wyobraź sobie że wyjeżdżasz w Polsce w 94 roku Tigrą i Corsą http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif? jak myślisz co zrobi większe wrażenie?

Nie ma co się oszukiwać Tigra to auto "szpanerskie" a Corsa praktyczne..

ale na pewno Tigra nie jest niepełnosprawna :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

A corsa B :drunk: hmmm tym śmigam i jestem w 100% zadowolony http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Mały ale pojemny samochód :drunk: pamiętam jak z kolegami pojechaliśmy na narty..... 5 osób !! + cały sprzęt i wszystko się zmieśćiło :( nawet najważniejsze..... Czyli piwko :drunk:

Rozumiem że jechaliście tylko na 1 dzień? Gdzie te narty i co rozumiesz przez cały sprzęt?

A piwo to wolę kupić na miejscu nawet jeżeli jest droższe o kilka groszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mefistofeles

Moja dziewczyna użyła w tym wypadku antropomorfizmu (jeżeli wiesz co to wogóle znaczy).

 

Jedną z przyczyn tej choroby której nazwa padła wcześńiej są "Wady wrodzone". A według mnie tigra takie posiada

 

Samochód jest okropny z zewnątrz i nie zmienisz mojej opini. Wystarczy popatrzeć na forda Pume Aby zobaczyć kolosalną róznice w wykonaniu....

 

pozdro.. a i nie musisz mnie nękać na priwcie.. dyskusja toczy sie przeciez tutaj

 

 

 

 

 

Tak jednodniowy wypad.

Po przysunięciu przedniego siedzenia na maxa narty wchodzą od strony bagażnika(bez składania fotela tylnego) i mieszczę się dosłownie na styk po zamknięciu klapy bagażńika. Trzy osoby z tyłu upchnięte dosyc ciasno bo narty też zajmowały pare centymetrów, buty w bagażńiku (jedna para w nogach pasażera na przednim siedzeniu. Kurtki na tylniej półce a piwko zawsze znajdzie swoje miejsce :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

Tigra według mojej dziewczyny wygląda z każdej strony jak by była nie pełno sprawna.

Na pytanie dlaczego odpowiedziała mi tak: "Bo tak jest".

Tigra wygląda jakby była niepełnosprawna... to zapytaj swojej laski czy Tigra nie ma ręki, a może nogi?? a może jest głucha? A może na wózku jeździ? A może ona widziała tylko jakąś po wypadku??

SasoAli, zamierzasz wymieniać poglądy z dziewczyną Mefistofelesa, przez niego samego?

 

jak myślisz co zrobi większe wrażenie?

Niestety wrażenie zrobiły na mnie Wasze wypowiedzi :( Proszę byście oboje zastanowili się nad sensem prowadzenia dyskusji na tym poziomie.

A wrażenie z całą pewnością będzie in plus http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/er.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mefistofeles

nie nękam cię pw :drunk: wysłałam jeden by nie pisać tutaj... a myślałam, że niepełnosprawność można też nabyć..

a w ogóle rozumiem co oznacza pojęcie... ale chyba nie pasuję to do sytułacji rozumiem że samochodowi można nadać cechy ludzkie, ale niepełnosprawność? http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

 

Ford Puma mi się w ogóle nie podoba :drunk: więc napewno nie namówisz mnie do niego :drunk: bo właśnie wybierając samochód miałam do wyboru Pume albo Tigre :drunk:

 

 

P.S a jak jechaliście na 1 dzień to na co piwo? By po pijanemu prowadzić ??

 

nie wiem czy wiesz ale Tigra ma taką dziure w tylnych siedzeniach :drunk: i narty 2 pary mieszczą się bez problemu (więcej nie próbowałam).

jak ciasną upchnąć to ja zmieszcze 4 osoby do Tigry :drunk: + psa :drunk: raz tak jechaliśmy :drunk:

 

[ Dodano: Pon Maj 11, 2009 16:15 ]

tak sobie zobaczyłam dokładnie definicje tego słowa :drunk: "Antropomorfizacja może być świadomym zabiegiem literackim tak jak w mitologii greckiej lub przykładem zaburzeń myślenia. Występuje też w trakcie normalnego rozwoju dziecka." :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek_K

SasoAli, ale do Tigry na bank nie wejdzie 120-litrowy, izolowany dość grubą warstwą pianki, bojler do grzania wody i komplet orurowania i mocowań. A do Corsy oprócz tego jeszcze weszły 3 osoby i całkiem spore zakupy i zostało trochę miejsca :(

 

Poza tym jak dla mnie Tigra byłaby ładniejszym wozem, gdyby zamiast naciągniętej maski miała normalny grill, i tylna szyba nie miałaby takiego kształtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności