Skocz do zawartości

Jaka jest własciwie różnica pomiędzy Tigrą i Corsą?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

120 litrów nie wiem czy wejdzie :drunk: ale 240kg makulatury mi weszło...

miałam gdzieś zdjęcie ile wchodzi w Tigi :(

 

nie wiem jakby Tigi wyglądała z grilem http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

a tylną szybę lubię :drunk: to to co mi się w niej podoba :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tigra to teraz zaczęła zastępować calibre.Kwestia czasu jak na youtubie będzie taka piosenka o klubach Tigry i samym aucie jak jest o Calibra Teamie ;/

Auto jest tanie - 6-7 tys kosztuje 95r,ładnie się prezentuje.

A Corsą B to autko do spokojnej miejskiej jazdy,dlatego też tam są silniki 1.0 (wiem że są większe i wersje sportowe),i jak Tigre dzieciarnia na 18stke kupuje/dostaje to tymi Corsami większości u mnie bynajmniej emeryci jeżdżą.-bo jest tanio,małe opłaty nie pali dużo.

Obydwa auta są fajnymi bazami do tuningu,a to jaki ma bagażnik,zdanie czyjejś dziewczyny,czy ile osób wejdzie to są jakieś wasze dziwne jazdy.Tigre zbudowano na bazie Corsy,równie dobrze mogli to nazwać Corsa Sporting.Wogóle nie rozumiem tego OT które lepsze bo temat to jest o różnicach a nie które lepsze :drunk:

 

A przenoszenie tej dyskusji na forum TC to tak troche nie ładnie :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa auta są fajnymi bazami do tuningu,a to jaki ma bagażnik,zdanie czyjejś dziewczyny,czy ile osób wejdzie to są jakieś wasze dziwne jazdy.

Dobrze "powiedziane"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymi Corsami większości u mnie bynajmniej emeryci jeżdżą.-bo jest tanio,małe opłaty nie pali dużo.

Czyżby emeryci byli biedniejsi od takiego młodzieńca 18-sto letniego?Ciekawe, że takiego ,często ucznia stać na utrzymanie samochodu.

Chyba chciałeś powiedzieć ,że ludzie w dojrzałym wieku już nie potrzebują szpanować? :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sraty taty Tigra jest .... i juz. :drunk:???:beer::drunk:

 

 

Proszę zwracać uwagę na używane na forum słownictwo. My tu nawet nie staramy się sugerować wulgaryzmów. Mam nadzieję, że to jasne?/Niedźwiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bezsensowna dyskusja... czym się różnią oba samochody? wyglądem przede wszystkim, funkcjonalnością i większą możliwością co do wersji silnika w corsie....

wszelkie kłótnie i szukanie wyższości jednego nad drugim są idiotyczne - w końcu każdy z nas wybiera samochód dla siebie i to, co dla jednego jest minusem dla drugiego będzie plusem... każdy ma inne potrzeby i do nich dostosowuje auto ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

bezsensowna dyskusja... czym się różnią oba samochody?

Dyskusja typu który kolor jest ładniejszy czerwony czy czarny ???

 

Zupełnie bez sensu.

 

Mnie się też tak wydaje. A ponieważ niektórzy użytkownicy nie potrafią się zdystansować do swoich aut i aż za nad to je personifikują to jak tak dalej pójdzie temat doczeka się kłódeczki :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja typu który kolor jest ładniejszy czerwony czy czarny

I tak wszyscy wiedzą, że granatowy jest najlepszy ???

 

 

Tigra jest the best i już :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

Dyskusją co jest lepsze już była tylko chyba wątek przepadł lub gdzieś siedzi ukryty :beer:

 

Ale z tego co pamiętam nie znaleźliśmy kompromisu co jest lepsze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności