Skocz do zawartości

Jaka jest własciwie różnica pomiędzy Tigrą i Corsą?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

lubie ja i w niej piescic:))

 

 

Poprawiłam błędy/Niedźwiedź

A w innym autku nie lubisz się pieścić ??????:lol::lol: Do tego nawet trabant się nadaje (pod warunkiem posiadania fajnej do pieszczenia) :wink::wink:

Nawet poczciwy FIAT 126P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie tez to jest niestety bol,tigra A nie ma godnej nastepczyni ,bo tigra B to juz niestety jak dla mnie zwykly samochod:( bez harakteru

kodimk, jest 100% racji w tym co piszesz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous

Mi też Tigra B się nie podoba aż tak :drunk: jakbym miała kupować coś w stylu Tigry B to bym kupiła już 206 CC cabrio albo żabkę (Nissan Micra Cabrio).

Szkoda, że nie zrobili coś takiego jak z Corsą...zmienić światła i puścić nowy model...

Jak na razie to jak ktoś mówi Tigra :drunk: to w ogóle z Tą nową mi się to nie kojarzy :drunk: :drunk:

Ale wracając do tematu...

pomiędzy starą corsą i Tigrą A różnicą jest:

- Tigra z tyłu ma siedzenia takie jak w autobusie :drunk: dobre dla osób małych :drunk: psa, albo teściowej :drunk:

- w Tigrze jest co robić bo ciągle można coś tuningować i fajnie to wygląda, corse też można tuningować ale to już nie to...

- Tigra ma ciekawy wygląd - na pewno bardziej zwraca na siebie uwagę niż Corsa

- Tigra ma zwykle lepsze wyposażenie (są oczywiście corsy z takim, ale ciężko je znaleźć)

- Tigra mimo wyglądu na małą (na parkingu szuka się najniższego samochodu) ma bardzo duży bagażnik

- w Tigrze bez problemu można wyjąć tylne siedzenia :drunk: i tym samym powiększyć bagażnik

- po rozłożeniu przednich siedzeń :) można zrobić w tym samochodzie wiele :drunk: np. się wyspać :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi

Ja tam mam bardzo dobre wyposazenie, jakby byla skora to bym cwaniakowal ze full opcja :D a co do wiecznej wojny co ladniejsze, to nie zgodze sie ze tigra ma ladniejszy tyleczek, bo to dla mnie bzdura i na tylnej kanapie mozna sobie orzechy rozbijac a nie podrozowac :D oczywiscie mowilem o corsie B i tigrze A , szacun dla wszystkich bo opel to jedna wielka rodiznka dlatego mlodszej siostry(tigry) nie bede juz krytykowal :D pzdr :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja37, no to tylko pogratulować :D a daleko tak jechałeś ? :)

 

Daniel GSi, pogratulować :D jeśli mam porównać corse i Tigre z wyglądu to obawiam się że Tigra wygrywa :D :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi

wyglad zawsze powodowal dyskusje, jesli chodzi o te dwa modele, ja porownujac corse b i tigre a biore pod uwage swoja GSi czyli wszystko to co ma tigra plus lepsze przyspieszenie, wieksza pojemnosc bagazowa i wcale nie gorsza linia bo mam lotke, moze i od zwyklej corsy jest ladniejsza ale nie od mojej :wink: wole moja corse bo takiej szukalem ale tigi tez jest fajna :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Daniel GSi, ty będziesz chwalić Corse :wink: ja Tigre :beer: Moja babka jeździła corsą :lol: i tym samym trochę ja :lol: i jakoś nigdy mnie nie zachwycała :lol: no może na początku w 98 roku :lol: jak szło się chwalić że to nówka z salonu :beer: :beer:

pokaże ci ile idzie wsadzić w Tigi :beer: jak cyfrówkę przyniosę :beer:

ale raz jechało 240kg :beer: makulatury w TIGI :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi

No wiesz ja chwale corsy ale tylko te dobrze wyposazone, z wiekszymi silnikami, bo zwykle golasy sie nie umywaja do tigi bo to to i ja wiem :lol: jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :lol: a jak juz sie ma to co sie lubi to sie mozna chwalic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności