Skocz do zawartości

OPEL ASTRA III OPINIE


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

mysle ze nie ma co mowic o awaryjnosci . prawda jest taka ze na naszych polskich drogach rozpadnie sie kazde auto . raczej porozmawiaj na temat serwisow w twojej okolicy . mam astre 2 i wiem ze w okolicach lodzi serwisy opla sa do d.... . doslownie rozpacz balbym sie im powierzyc taczki .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

witam jestem posiadaczem astry III 1,4 16v twinport od 3 miesiecy przyprowadzilem ja z niemiec.Poprzednio mialem astry II. Auto bardzo dobrze sie prowadzi>Jest znacznie wiecej miejsca niz w II.Powyzej 100km/h jest zdecydowanie za glosna jak dla mnie. A tak pozatym to wsztstko poki co ok. Pali ok 6,3 na 100km przy rozsadnej jezdzie. Oby tak daleJ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous

Jeździłem już każdą astrą.Teraz powiedziałem sobie,że kupię coś innego.Myślałem o Corroli lub Meganie II.Wiele ich oglądnąłem...I znów kupiłem Astrę III 1,4-16V.Biorąc pod uwagę wyposażenie,komfort jazdy,nowoczesny wygląd,cenę zdecydowałem się znów na opla. Narazie sprawuje się ok.Tak jak kolega powyżej mówi jest trochę głośniejsza od dwójki ale to chyba dlatego,że ma łańcuszek rozrządu zamiast paska.A tak w ogóle to każde auto można zajeździć.Najważniejsze z jakich rąk się kupuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

AIII ma b.dobre zawieszenie - jak dla mnie, co do silników...do zależy od rozmiaru buta;) auto jest dość ciężkie i żeby rozpędzić je do 100 trzeba chwilkę. Wykonanie super jak na tą klasę. Nad kupnem Vectry bym się zastanowił, bo podobno niedługo wejdzie nowy model - spadek na wartości, a z kolei nowej Astry należy spodziewać się w 2010 r.

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous

Koledzy na codzien jezdze A8 3,3tdi 2002 rok, kilka dni temu kupiłem dla żony asterke III 1,6 cosmo i powiem ze auto jest na prawde super, az jestem zdziwiony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

cieszy się tą 3-ką, a przynajmniej jeden wątek mniej :)

osobiście jestem ciekawa wrażeń osób które przesiadły się z II na III i zrobiły już troszkę kilometrów (podchodzą do oceny już mniej euforycznie).

z tego co tutaj czytam jest ponoć wyraźnie więcej miejsca - ale ogólnie w kabinie czy może dla kierowcy, pasażera? i ponoć głośniej niż w G.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć głośniej niż w G.

miałem II w benie,a teraz III w dieslu i powiem,że na odwrót

wyposażenie dodatkowe w mojej III o niebo lepsze od II

wygodniejszy fotel,lepsze hamulce,światła

i tyle na razie na szybko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności