Skocz do zawartości

Jakie żarówki w Opel Meriva - przód


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na tym forum. Do tematu wymiany żarowek . W moim Oplu Meriva mój mechanik wymienił obie żarowki może w 2 min bez odkręcania lamp ,wziął 60 zł razem z żarówkami Philipsa (50 zl zarówki + 10 zł wymiana). Moim zdaniem warto bo na mrozie samemu zajęło by mi to pewnie z godzinę.Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość grzegorzyk

Za 10 zł to bym go jeszcze w rękę pocałował,osobiście miałem kilka aut i nigdy aż takich problemów z wymianą żarówek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Witam. Jestem nowy na tym forum. Do tematu wymiany żarowek . W moim Oplu Meriva mój mechanik wymienił obie żarowki może w 2 min bez odkręcania lamp ,wziął 60 zł razem z żarówkami Philipsa (50 zl zarówki + 10 zł wymiana). Moim zdaniem warto bo na mrozie samemu zajęło by mi to pewnie z godzinę.Pozdrawiam

Ja dokładnie robię tak samo,z tą różnicą ,że mój dobry znajomy mechanik taką wymianę zrobi mi za browara :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jako "świeży" użytkownik Merivy z 2005 r. zacząłem od lektury postów na tym forum. Wchłonąłem zaiste ogrom wiedzy i fachowych porad, za które wszystkim piszącym serdecznie dziękuję. :beer:

Żeby tak jeszcze coś w rodzaju "step by step" jak wypiąć kostkę z kabelkami z lewego reflektora (tego przy akumulatorze). Częściowa niesprawność lewej dłoni mi w tym nie pomaga. A chcę jedynie wpiąć się do kabelka od światła pozycyjnego - przewodem pomarańczowym od przekaźnika świateł dziennych (Philips 4LED).

Boję się wyjąć akumulator, bo nie mam jeszcze kodu do fabrycznego radioodtwarzacza (Opel CD30).

Może jakaś inspirująca porada? :tak:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Grzadziel__

Witam !

 

W mojej merive wymienilem swiatla pozycyjne na LEDY , efekt jest bardzo fajny , swwieca barwa biala , teraz mam pytanie , chcialbym wymienic zarowki , aby tez swiecily w podobnym kolorze , ale nie wiem jakie zarowki wybrac ? Macie jakies wskazowki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips BlueVison, ale licz się z tym, że dość szybko padną. Mam lampy AFL z soczewkami i mam po tym, jak mi Philipsy padły - jeszcze zamontowane przez poprzedniego właściciela, żarówki Tungsram. Świecą bardzo przyzwoicie i barwa jest zdecydowanie biała. Niczym nie odbiega od BlueVison. W moim profilu auta widać jak świecą nocą. Postojówki W5W mam BlueVision i Tungsramy z nimi ładnie współgrają.

Tungsramy jakie mam, nie są jakieś super hiper. Najzwyklejsza wersja H7. Polecam. Tanie i dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności