Skocz do zawartości

światła w Sintrze


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Jak koledzy opisują.

Mierzymy prąd na żarówkach i na aku - to dla porównania.

Ale skoro było ok 13V to i tak może być spadek ok 1 V na zniszczonych i wilgotnych w środku lampach nie będzie dobrego efektu, ale na nowych to już światełka inna bajka (jeszcze może być kwestia przekłamywania samego miernika - ja tak miałem na marketowym).

Ale i tak najlepszy efekt będziesz miał jak po robocie podjedziesz gdzieś na ustawienie świateł.

Będą z tego dwie korzyści - nie będziesz nikogo oślepiał a i lepszy efekt oświetlenia drogi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co z tymi co są przy włączniku teraz ?
Moge to zostawic ?

 

Znajde gdzies kogos, kto mi założy z instrukcji Kacpra, bo ten elektryk nie wie o co chodzi...

Edytowane przez Najtel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zostawić.

Zachęcam natomiast do lektury tematu - http://forum.opel24.com/topic/67333-zdjecia-ze-spotkan-sintromaniakow/

Będziesz miał świeże lampy to do najbliższego zlotu może się namyślisz.

Maciej przekaźniki montował w lecie w kilku sintrach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki : )
Zostawie te przekazniki co mi zamontował w takim razie i jeszcze się rozejrze. Jak sie nie uda, to uderzam do Was na spot : )

Juz tyle zrobilem przy swojej sintrze dzięki Waszym opisom, ze musze Wam postawić jakiegos browarka w koncu :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Jak widzisz samopomoc w klubie sintry musi działać bo macherzy tylko nam psują te auta (pisząc macherzy mam na myśli kowali/druciarzy nie mechaników).

A najszybciej możesz na browarka (i nie tylko) wpaść tu - http://forum.opel24.com/topic/36124-sintra-pogaduchy/page-4154?do=findComment&comment=623771

Tam też możesz pisać o szybką poradę w sprawie problemów z sintrą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to poprowadzę krok po kroku i założysz samodzielnie przekaźniki tak jak powinny być.

To naprawdę nic trudnego.

Zacznij od zakupu dwóch takich złączek http://0.allegroimg.pl/s400/10/59/77/71/39/5977713920i dwóch metrów kabla. (kabel masz może w domu od jakiejś zbędnej lampki)

Pod kierownicą znajdziesz złącze , wepnij się tak jak pokazałem na pierwszych fotkach i przeciągnij kabel do komory silnika. http://forum.opel24.com/topic/69215-przekazniki-swiatel-sintra/

Dalej już będzie z górki. : SMILE :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper, dzieki serdeczne. Wlasnie dzieki Wam lubie mieć Sintre :drunk: Wcześniej miałem Toyote i żadnego forum gdzie ludzie by sobie pomagali brak...

 

Mogłbys mi zrobić liste zakupów np. z allegro ? Nie chce znowu wywalić kasy w błoto... Kabel też możesz znaleźć, żeby już to był dobry kabel i było jak należy.

 

Znalezc złączke - znajde bez problemu.

Kabelki zlokalizuje i co dalej ?

Po prostu na wcisk wpinam włączki w zaznaczone przez Ciebie kable, a w drugą końcówke złączki wkładam końcówke kabla tego grubego i zaciskam na wcisk ? Dobrze rozumiem ?

Następnie kabel przeciągam przez otwór w grodzi (gdzie on jest, jak go znajde?) i jestem z kablem w komorze silnika.

Co dalej ?

Wlasnie tu zaczynaja się schody przez ktore się bałem zabrać do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności