Skocz do zawartości

Uwaga na warsztat "Na Dołach" w Krakowie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewniam Panów, ze jest frajda z jazdy silnikiem 6 cyl. rzedowym, 2,5 L, 170 km, 240 Nm przy 3500 obr/min, za 18 zl/100 km ma cos w sobie...

Kolego w_a_p, jak ciągniemy ten temat.... 18zł/100km....hahahahah dobry żart , średnie spalanie gazu na poziomie 9l/100km?:drunk: to benzyny ile pali? chyba z 7,5l/100km :lol: No chyba, że jedziesz ze stałą prędkością po trasie na piątym biegu utrzymując 100km/h. Realne spalanie tego silnika przy dynamicznej, a nie "emeryckiej" jezdzie i czerpaniu tej frajdy o której piszesz oscyluje gdzieś w granicach 12 litrów benzyny, a gazu ze dwa litry więcej.

 

watek troche odbiega od tematu, ale ku edukacji:

w miescie 11*1,67=ile, kolego?

na trasie 120-140, zonie auto pali 7,8 litra benzyny, gazu 9.

13 litrow gazu pale w zimie robiac ze 100 km jakies 30 km bokiem :drunk::):drunk:

12 litrow benzyny pali z tempomatem ustawionym na 180 kmh.

auto ma 130 tys km, 4 lambdy, zmienne fazy rozrzadu dolotowego i wylotowego, maks momeny przy 2500 obr, i dlugie biegi. 140 kmh to 3000 obr/min. jak latwo policzyc, telepanie sie w ruchu miejskim to obroty 1000-1500.

Naturalnie gdyby jezdzic z kazdych swiatel 0-100 w 8,5 sekundy to by zezarl, ale uwazam ze jezdze normalnie i nie scigam tdi ze swiatel dlatego ze nie moge tylko dlatego ze mnie kopanie slabszego nie bawi :drunk:

 

Z perspektywy fotela kierowcy LPG to praktycznie takie samo paliwo jak PB95. Perspektywa niestety ulega zmianie, jezeli instalacja zakladana jest przez partaczy

Wynika z tego, że te do tej pory, wszystkim właścicielom zagazowanych BMW jakich znam bliżej, instalacje zakładał partacz, bo nikt jeszcze nie stwierdził tak jak Ty, że praktycznie nie odczuwa różnicy na LPG :drunk:

 

jest taka mozliwosc, bo w kazdym spoleczenstwie jest wiecej glupszych niz madrzejszych.

 

BMW- świetne autka

Też tak myślę, zajefajnie jezdzi sie tymi autami, tylko dlaczego ten stereotyp "typowego kierowcy BMW E-36" jest wciąż żywy :drunk: przykre, ale..... większość to właśnie typ takiego cwaniaka, szpanera i chama jak i na drodze, tak i ogólnie w życiu. "Ja jestem the best :drunk: ... mam 14letnie BMW, a wszyscy inni to leszcze i frajerzy" :?:

I to właśnie niektórym (przynajmniej mi) trochę obrzydza tą markę, a w szczególności model E-36 :drunk:

no, zgadza sie. tak samo jak przedstawiciele handlowi wyprzedzajacy fabiami na szostego/po przystanku albo 15 letnie hondomazdonissany ze swietlowkami w progach i siedzeniami na podlodze. tudziez tiry jadace jeden za drugim bez odstepu itpitd. albo instalatorzy gazu "krecacy na chwila moment" i uwazajacy ze klient to debil bez pojecia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak przedstawiciele handlowi wyprzedzajacy fabiami na szostego/po przystanku albo 15 letnie hondomazdonissany ze swietlowkami w progach i siedzeniami na podlodze. tudziez tiry jadace jeden za drugim bez odstepu itpitd. albo instalatorzy gazu "krecacy na chwila moment" i uwazajacy ze klient to debil bez pojecia.

Wiem, że ogóle ocenianie ludzi po samochodzie jakim jeżdżą, jest debilizmem, ale zdania nie zmienię.....

Jedna z historyjek z życia wziętych ???

Letni piątkowy wieczór, stacja benzynowa na wylocie, dużo klientów. Przy BMW E-34"Gangsta Style" ??? stoi trzech "chłopaków z miasta" jakby prosto z siłowni, z nimi dwie blond lale w bieli. Podjeżdża i tankuje jakiś chłopak w BMW E-36 (długie włosy, ubiór rockowy, na szyi jakieś koraliki) A ci z E-34 "....EEEE, patrzcie co to za pajac i przebieraniec, takie leszcze nie pasują do Beemek , niech se jeżdżą Matizami." BEZ KOMENTARZA :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w_a_p czytając twoje wypociny na tym i innych forach nie za bardzo wiem o co walczysz (najbardziej jak widze to o dokręcanie śrub ) chyba nie myślisz że mechanik każdą śrubke będzie ci dokręcał kluczem dynamometrycznym (chyba że tak myślisz-potwierdzając w ten sposób stereotyp kierowcy BMW), a swoją drogą zanim się pojedzie do jakiegoś warsztatu na montaż gazu można by było się rozpytac o jakośc świadczonych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności