Skocz do zawartości

Sama przyśpiesza


Gość marekww33

Rekomendowane odpowiedzi

Moją zafire coś pokręciło co chce ją troszke naprawić, a ona sie psuje jeszcze bardziej.

Wczoraj rano zaobserwowałem dziwny obiaw:

rano wyruszyłem do pracy i delikatnie sobie jade trzeci bieg 1500 obr/min. noge trzymam nieruchomo na gazie a ona sama zaczeła przyśpieszać tak do 2000 obr/min, (przyśpieszała tak delikatnie nie gwałtownie), droga była prosta i długo to pomyślałem zobaczymy co bedzie dalej, a ona przyspiesza i zwalnia i tak na zmianę w trakcie przyspieszania nasilał się odgłos silnika (bardziej klekotał) wrażenie jak by sie coś odetkało i przytykało.

 

A po pracy robiłem rozrusznik, po skończonej pracy okazało sie że, na zewnątrz jest temp. +40 st.C. Jakieś demony w niej siedzą i nie pozwalają nic przy niej zrobić. Jedno naprawię dwie inne rzeczy sie psują :beer:

 

Może jakieś egzorcyzmy :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.powiem Ci jedno im sie wiecej grzebie tym sie wiecej jeb......No a teraz tak na powaznie to naprawde masz jakies zaklęte to auto skoro ono samo juz jezdzi :lol: powiem ze pierwszy raz sie z potykam z takim czymś. a moze na tempomacie jechałeś??pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama zaczeła przyśpieszać

... cuda, cuda... do tej pory raczej pisano o ,,muleniu'', ,,blokowaniu hamulców'' - które to usterki powodują spowolnienie auta... a tu masz :lol::lol::beer:

Ciekawe co to... Pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy sie nabijacie a to jest poważna sprawa

... nie nabijamy się... zabrania tego choćby regulamin...ale taka sytuacja to zaskoczenie dla nas - jak widać...

Nawet nie bardzo można podać ewentualną przyczynę....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdzałem czy zachowuje się tak samo i jakoś odpuściło to nie znaczy że się naprawiło bo wrócić może w każdej chwili.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

moze cos z linka gazu :D ja w bmw tez tak mialem ze linka przy jakis tam obrotach sie chaczyla o plastik i pozniej nie chciala zejsc z obrotow i na luzie wyla jak glupia :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się cofa pedał gazu bo po odpuszczeniu pedału zwalnia. To było tak np. by chodziła na trzech wtryskach a czwarty by sie zatykał i odtykał tak jak by dostawała więcej paliwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

dziwny mega dziwny przypadek, a moze to tylko mylne zludzenie :D

 

[ Dodano: Sob Sty 31, 2009 14:36 ]

a przypomnialo mi sie cos, jadac sobie kiedys berlingo 20HDI jadac cos ok 10-15 km/h wrzucilem sobie 2 albo 3 bieg i auto zaczelo ciagnac tak odczuwalnie i nie dodawalem gazu ani nic, na obroty nie zwrocilem uwagi :drunk: o to chodzi :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności