Skocz do zawartości

Ile wam palą wasze autka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Erni, wiem czytałem twoje posty mam nadzieję że teraz będzie jeszcze lepiej, bo twój wynik jest naprawdę przyzwoity. Nie wiem czy ktoś z tym silnikiem (Y1,7DT) osiągnął zakładane przez GM 4,1 L na trasie, albo 6,0 na mieście ???:wink: (Choć z drugiej strony przecież wiadomo że wyniki są osiągane na hamowni)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Opelka 1.8 16V 125KM i pali mi srednio teraz 8.9 benzyna. Moim zdaniem to niewiele jak na benzyne bez gazu. W lecie schodze do 8.4. Gazu sie nie opłaca montowac. Nie jeżdze agrsywnie ale tez nie zamulam jazdy na drodze:)Tak normalnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że gaz to powinno się montować jak jest duże bydle albo jako auto firmowe...

 

moja eFka pali ok 7litrów trochę mniej przy 98...ostatnio supreme 98 tankowałem po 4,39l nawet nie wiem ile 95 okt kosztuje nie zwracam na to uwagi bo jak musze zatankować to tankuje jak nie będę kalkulował to i tak żeby jechać trzeba lać:wink:

 

kumpla eFka pali ok 10-10,5 gazu na 100km doliczając do tego ok 50pln przy przeglądzie, filterki, świece do gazu kable do gazu i jeszcze olej do gazu...to są wabiki na klientów żeby zapłacili kilka groszy więcej według mnie ??? przyśpieszone zuzycie wydechu i jakieś tam znikome grosze na innych rzeczach

 

to myślę, że aż tak dużo nie tracę nie gazując moich autek;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam astrę 1 z silnikiem 1,4 16 v w benzynie z przebiegiem 140000 km i największe spalanie jest na nie rozgrzanym silniku. Jeżeli się rozkręci to nawet w mieście potrafi spalić około 8. Nigdy więcej niż 9, nawet w najgorsze mrozy. Wszystko to zasługa delikatnej jazdy na poziomie 2500 obr/min. Mniejsza przyjemność ale i mniejsze spalanie :wink: a w trasie w poprzednie wakacje z bagażami i trzema osobami na pokładzie uzyskałem 4,8 litra/100Km. W korkach nad Helem prawie 6 litrów. Jak na ten silnik jest ok ???

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 1,6 16V kombi pali w mieście zimą gazu 9 l, na trasie koło 8. Najniżej zszedłem jeżdżąc po Czechach, gdzie się trzymałem sztywno ograniczeń prędkości 50 - zabudowany, 90 - poza. Wyszło mi spalanie gazu 7,1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Mi we wte mrozy (co tam kiedyś były...tej zimy oczywiście...) spaliła nawet 8,19 l/100 km w cyklu miejskim. Z tym, ze grzałem autko przed jazda...

 

[ Dodano: Sob Lut 02, 2008 11:02 ]

A kysz GEPETTO ???!:)!! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

osobiscie uwazam iz autko jest fajne w wersji riviera z silnikiem 1,4 twinport jedyna wada to spalanie (jesli by spalał 0,5 l mniej)byłbym happy no ale coz połaczenie 90KM i takiej masy.

w cyku miejskim spala mi 8,5l/100 zmieniam bieg przy 3000 tys obr na minute i nie wiecej no chyba ze sie scigam to zmieniam bieg jak mi dopływ paliwa odcina przy 6,4 tys obr na min .Moja ocena w skali od 1-10 to 7

BartekP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam astre 1.6 16v w tej chwili (czyli nie za sroga zima) autko pali mi 6.5-7l/100 a w lecie 6l/100. Az sam sie troche dziwie bo slyszalem ze ople lubia benzyne ale oczywiście nie ma nic przeciwko takiemu wynikowi :wesoly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności