Skocz do zawartości

Niedziałający centralny zamek


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam posiadam astrę F (4 drzwiową), mam seryjnie zamontowany centralny zamek. Problem z nim polega na tym, że poprostu nie działa... Są momenty, że się włącza pojeżdżę chwilkę po dziurawych polskich drogach i się wyłącza... Jestem na 100% pewny, że cos poprostu nie łączy.. Co polecacie sprawdzić ?? zacząć od centralki prz nogach pasażera czy dłubac gdzieś w drzwaich ?? Możesz spawdzac gdzieś przyrzadem napięcia ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

centralny fabryczny, bez alarmu, siłowników 4, czasem działa bez problemu, a czasem wcale czyli otwieram drzwi kierowcy i tylko te, reszta sie nie otwiera. Przy okazji, bo kiedys otwierając drzwi pasażera działało to jak drzwi kierowcy czyli otwierały reszte póxniej po jakiejs naprawie w ASO przestało to działać, jak to naprawić ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz tylko centralny, bez alarmu.

Wygląda, że masz 2 siłowniki "Master", jeśli działa tez z drzwi pasażera.

Tak na marginesie Master to te, które dają rozkaz "otwórz/zamknij".

Myślę, że popękały przewody w gumie drzwi/słupek przedni., od strony kierowcy.

Lutownica, koszulka termokurczliwa i będzie działać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie łączxyła centralka przy nogach pasażera. Ogólnie niby już OK, tylko nie działa master dzrzwi pasażera... Ma ktoś pomysł, czemu może sie tak dziać ?? Zabieram się za zdejmowanie tapicerki, wiec byłbym wdzięczny za szybkie porady :roll:

 

edit.

 

Odłączył sie żółty kabelek :roll: Już wszystko OK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, mam wlasnie podobny problem z centralnym zamkiem.

(Astra F kombi, centralny bez alarmu). Dzisiaj rano bez problemu otworzylem samochod (centralny dzialal) ale jak juz dojechalem do pracy i chcialem zamknac samochod musialem zamknac kazde drzwi recznie. W ogole nie slychac zeby centralny reagowal na przekrecanie kluczyka. Sprawdzilem bezpiecznik - jest OK.

 

Czy mozecie mi wyjasnic co to jest "centralka przy nogach pasazera" :( i jak sie do tego dostac? Podejrzewam jeszcze ze moze byc problem z kablem łączącym drzwi kierowcy z resztą obwodu centralnego zamka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności