Skocz do zawartości

Niedziałający centralny zamek


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

witam,u mnie jeszcze inny problem,central raz dzialal raz nie,az wczoraj wogole przestal dzialac i zostal w pozycji zamknietej wszystko otwieram pojedynczo oprocz drzwi kierowcy ani z klucza ani cypelkiem,ktory moge ciagnac do gory a on sie od razu chowa jakby ktos ciagnal go w dol co to moze byc pomocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanko, jeśli siłowniki są sterowane masą, to masz zwarcie na kablach, pewnie gdzieś pękł i zwiera do masy.

Szukaj w drzwiach właśnie kierowcy, może w gumie słupek-drzwi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak otworzyc te cholerne drzwi

Szybko http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Ciągnij za cycek i szybko otwieraj, zanim się zamknie. http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/mg.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w tym problem ze jak ciagne to nie da rady ich otworzyc , a kluczem tez nie moge przekrecic jest tak jakby sie zamknely na amen

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

he he juz to robilem i ... nic dalej cos ciagnie ,jakby jakis krasnal tam siedzial i ciagnal mocno w dól zaraz ide do auta i sprobuje rozebrac te drzwi tylko nie wiem czy mi sie uda jak sa zamkniete.Trzeba bedzie pokombinowac,a moze centralka cos szwankuje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz centralny z doblokowaniem, albo cięgno o coś zaczepia i nie chce się ruszyć...

Mam propozycję

Dokop się do kabli od tego siłownika.

Odłącz centralkę i podłączaj prąd bezpośrednio na siłownik.

Nie wiem jakie masz kolory kabli, u mnie te od siłownika to zielony i niebieski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ok,wlasnie ide do auta dam znac jak cos sie zmieni

 

[ Dodano: Sro Lip 25, 2007 13:58 ]

Niestety nic nie zrobilem.Nie chcialem za duzo grzebac zeby nie zepsuc czegos a na dodatek malo miejsca bo nawet calej tapicerki nie idzie zdjac.W piatek jade do kolesia od alarmow mowi ze silownik mogl sie zgrzac i najprawdopodobniej bedzie do wymiany

 

[ Dodano: Pią Lip 27, 2007 17:36 ]

w koncu otworzylem auto ,padl silownik nie chce sie ruszyc ani w jedna ani w druga ,czy mozna dac jakis zamiennik bo nowy kosztuje 225 zl

 

[ Dodano: Pon Lip 30, 2007 22:10 ]

czy ktos moze mi doradzic jak rozwiazac problem z drogim orginalnym silownikiem??

 

[ Dodano: Nie Sie 19, 2007 19:15 ]

do dzis otwieralem auto ze swojej strony i tylko te drzwi(wyciagnelem silownik) natomiast drzwi od strony pasazera otwieraly i zamykaly reszte drzwi i klape w aucie.

Dzis sie tak zdarzylo ze zamykajac drzwi od strony kierowcy zamknal sie caly samochod i nie szlo otworzyc tych drzwi gdzie sa podlaczone silowniki nie wiem co sie dzieje i jak to otworzyc prosze o pomoc w przyszlym tygodniu musze jechac chyba do elektryka

 

[ Dodano: Pią Sie 24, 2007 20:41 ]

nie moge znalezc dobrego elektryka moze ktos doradzi gdzie w gdyni jest ktos zaufany?Kurcze moja asterka juz tydzien ma urlop http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/twisted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności